1. Anasayfa
  2. Sistem Araçları

SUMo PRO (Software Update Monitor) – Ücretsiz Lisans

SUMo PRO (Software Update Monitor) – Ücretsiz Lisans
0

SUMo Pro için ücretsiz lisans key alabilirsiniz. Bilgisayarınızdaki en son sürümleri, mevcut yamaları ve yüklü programları güncellemenizi sağlayan bir araçtır.

Favori yazılımınızın en yeni sürümünü kullanarak bilgisayarınızı güncel ve güvenli tutar! Yerleşik otomatik güncelleme özelliklerinden farklı olarak SUMo, yazılımınızı kullanmanız gerekmeden önce güncellemelerin olup olmadığını size söyler.

SUMo PRO (Yazılım Güncelleme İzleyicisi), yüklü programları en son sürümlere güncelleyerek sistemin güncel ve güvenli kalmasına yardımcı olur.

Güncellemeleri kolay bir şekilde kontrol etmenizi sağlayacak hafif bir araçtır. Yüklü yazılımı otomatik olarak algılamak ve güncellemeleri veya yamaları kontrol etmek için SUMo’yu çalıştırabilirsiniz. Geliştirici web sitelerine doğrudan erişim yoluyla otomatik kendi kendine güncelleme ve program güncellemeleri ekler.

SUMo PRO Lisans Key

İsim: SharewareOnSale
Seri Numarası: 41090073066094078108080093071095097080079077086053046049055

SUMo PRO Özellikleri

SUMo (Software Update Monitor), yazılım güncellemelerini takip etmek ve bilgisayarınızda yüklü olan programların en son sürümlerini bulmak için kullanılan bir programdır. SUMo’nun PRO sürümü bazı ek özelliklere sahiptir. İşte SUMo PRO’nun bazı özellikleri:

  • Otomatik Güncelleme: SUMo PRO, yüklü programlarınızın güncellemelerini otomatik olarak kontrol edebilir ve size bildirimler gönderebilir. Bu sayede elle güncelleme yapmakla uğraşmanıza gerek kalmaz.
  • Ticari Kullanım: SUMo PRO, ticari veya kurumsal kullanım için lisanslanabilir. Böylece işletmeler veya profesyonel kullanıcılar, yazılım güncellemelerini izleme ve yönetme işlemlerini daha verimli bir şekilde gerçekleştirebilirler.
  • Tercih Ayarları: Kullanıcıların programı kişiselleştirmelerine olanak tanıyan tercih ayarlarına sahiptir. Özelleştirilebilir bildirimler, otomatik tarama zamanlaması ve güncelleme politikaları gibi seçenekler sunar.
  • Ekstra Veritabanı: SUMo PRO, daha geniş bir yazılım veritabanına erişim sağlar. Bu sayede daha fazla programı güncelleme takibine alabilir ve daha kapsamlı bir güncelleme deneyimi elde edebilirsiniz.

SUMo PRO, yazılım güncellemelerini izlemek ve yönetmek isteyen kullanıcılar için gelişmiş özellikler sunar. Ancak unutmayın ki bu özelliklerin tam listesi, yazılımın geliştiricisi tarafından belirlenen lisans koşullarına ve sürüm numarasına bağlı olarak değişebilir.

SUMo PRO Lisans Özellikleri

  • Dört bilgisayar için ömür boyu lisans.
  • Programın 5.17.x serisi içinde güncelleyin.
  • Ücretsiz teknik destek yoktur.
  • Sadece kişisel kullanım içindir.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir