1. Anasayfa
  2. Yazılımlar

PDKS Sistemleri

PDKS Sistemleri
0

PDKS Sistemleri, tanımı gereği, üretkenlik kaybını en aza indirmek için çalışanlarınızın katılımını ve aynı zamanda çalışan devamsızlığını izleme sürecidir. İşverenler, özellikle müşterilere hizmet vermek için her zaman hazır bulunması gereken muaf olmayan çalışanların durumlarında, çalışan raporu zamanlamalarını takip edebilir.

Katılım yönetimi kuruluşlar arasında ilk ivme kazanmaya başladığında, çalışanların katılımı fiziksel kayıtlar veya excel sayfaları kullanılarak izleniyordu. Zaman ilerledikçe, bu sürecin dijitalleşmesi norm haline geldi. Çalışanlarınızın katılımını izlemenin etkili yollarını bulmak, verileri çok daha net anlamanıza yardımcı olacaktır.

Teknoloji, son on yılda yıldırım hızında gelişti ve 2021 itibariyle hayatımızı çok daha kolay hale getirebilecek yazılımlarla iç içeyiz. Aynısı, katılımı kaydetmek için kullanılan araçlar için de geçerlidir. Bugün mevcut olan PDKS yazılımı, şirket içi yazılımın yanı sıra otomatik program yapılandırmasıyla birlikte gelişmiş analitiği bir araya getiren bulut tabanlı araçları da içerir.

ZKTeco’nun ürettiği PDKS Sistemleri aşağıdaki gibidir:

MB20 MULTİ-BİYOMETRİK PDKS VE ERİŞİM KONTROL CİHAZI

ZKTeco’nun MB20 cihazı multi-biyometrik bir pdks ve geçiş kontrol cihazıdır.

İCLOCK 880 PDKS – GEÇİŞ KONTROL CİHAZI

iClock880, ZKTeco tarafından geliştirilen 3,5 inç TFT ekranlı bir PDKS ve Erişim Kontrol cihazıdır. iClock 880 PDKS cihazı yeni kullanıcı dostu aygıt yazılımını ve en yeni çekirdek kartı benimseyerek, performansı artırır.

İCLOCK 700 ZAMAN KONTROL (PDKS) VE ERİŞİM KONTROL SİSTEMİ

iClock700, 3.5 inç TFT ekran, Zaman Kontrol(PDKS) ve Erişim Kontrol Terminalidir. Yeni kullanıcı dostu ürün yazılımı ile iClock700, çarpıcı GUI, daha fazla kararlılık, daha hızlı eşleştirme hızı ve daha iyi genişletilebilirlik gibi özelliklerle donatılmıştır.

UA860 PARMAK İZİ TEKNOLOJİLİ PDKS VE ERİŞİM KONTROL CİHAZI

UA860, Zaman Kontrol(PDKS) ve Erişim Kontrolü (birincil) uygulamaları için 2,8″ renkli ekranlı biyometrik bir tanımlama terminalidir. Mükemmel tanıma ve rahat iletişim için dahili WiFi ve BioID parmak izi sensörü ile donatılmıştır.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir