1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Antec P82 Silent – Bilgisayar Kasasının Ses Geçirmez Versiyonu

Antec P82 Silent – Bilgisayar Kasasının Ses Geçirmez Versiyonu
0

Antec P82 serisi bilgisayar kasaları, Silent adlı başka bir modelle yenilendi, P82’nin ses geçirmez versiyonu gürültü önleyici yan panellere ve önceden kurulmuş üç adet 120 mm fana sahip.

454 x 215 x 480 mm ölçülerinde ve 7 kg ağırlığındaki Antec P82 Silent bilgisayar kasası, Mini-ITX, microATX ve ATX anakartları, 380 video kartlarını barındırabilir ve işlemci soğutucusunun yüksekliği 178 mm’ye çıkarılmıştır.

220 mm uzunluğa kadar PSU’lar alt bölmeye sığabilir, 3,5 inç sürücüler için iki yuva daha vardır. Çıkarılabilir braket sayesinde ana kart tepsisinin her iki yanında bulunan isteğe bağlı 2,5 inç depolama aygıtlarıyla depolama alanınızı genişletebilirsiniz.

Antec P82 Silent Ses geçirmez bilgisayar kasası

Montaj noktaları, yedi adede kadar 140 mm’lik fan kurmanıza izin verir, ancak gerekirse, 360 mm’ye kadar radyatör uzunluğu ile su soğutmayı kullanabilirsiniz. Güç ve sıfırlama düğmeleri, 3 konumlu fan denetleyicisi ve çift / çift USB 3.0 G / Ç paneli, ön panelin sol tarafında ve sağ ve üst havalandırma deliklerinde bulunur. Antec P82 Silent’in ses geçirmez bilgisayar kasası , doğrudan üreticinin ortaklarından 83 avroya satılıyor.

Antec P82 Silent Bilgisayar Kasası

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir