1. Anasayfa
  2. Teknoloji

MSI, MPG CORELIQUID K Serisi CPU soğutucularını duyurdu

MSI, MPG CORELIQUID K Serisi CPU soğutucularını duyurdu
0

Tayvanlı MSI şirketi, bilgisayar işlemcilerinin güçlü ısı dağılımı için tasarlanmış, güzel bir kullanıcı arayüzü ile donatılmış ve en gelişmiş Asetek teknolojilerine dayanan en yeni MSI MPG CORELIQUID K su soğutma sistemlerini tanıttı.

Bilgi işlem işlemcileri ısındıkça ve daha güçlü hale geldikçe, kişisel bilgisayarları en yüksek performansta ve ısı dağılımında tutmak için güvenilir bir soğutucu gerekir. En yeni MSI MPG CORELIQUID K su soğutma sistemleri , güvenilir soğutma kapasitesi nedeniyle en iyi seçiminiz olacaktır.

MPG CORELIQUID K serisi CPU soğutucuları, kasaları için doğru su soğutma çözümünü seçmek isteyen oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak için hem 360 mm hem de 240 mm soğutucu boyutlarında mevcuttur.

MSI MPG CORELIQUID K - radyatör temizleme

MSI MPG CORELIQUID K Genişletilmiş Uyumluluk

MSI MPG CORELIQUID K Sıvı Soğutma Sistemi, güvenli bir kurulum kiti ile tasarlanmıştır ve Intel ve AMD işlemciler için bir dizi anakart soketi ile uyumludur:

Intel

AMD

MSI MPG CORELIQUID K su soğutma sistemi

MSI MPG CORELIQUID K Üstün Soğutma

MSI MPG CORELIQUID K Soğutma

MSI MPG CORELIQUID K su soğutma serisi, ısıyı soğutma bloğundan hızla dağıtmak için konsantre hava akışı üretebilen MSI’nın ünlü özel TORX FAN 4.0 ile donatılmıştır. Başka bir fan olan 60 mm TORX FAN 3.0 akıllıca yerleştirildi ve su bloğunun içine gizlendi. TORX FAN 3.0 dağıtıcı fan kanadı tasarımı, işlemci soketi etrafındaki hava akışını hızlandırır ve anakartın güç bileşenlerinin ısı yayma verimliliğini artırır .

Gelişmiş MPG CORELIQUID K yazılımı

MSI MPG CORELIQUID K Yazılımı

MPG CORELIQUID K serisi, eksiksiz ve doğrudan bir kullanıcı deneyimi sağlamak için dikkatle tasarlanmıştır. MSI’nın CPU sıcaklığını akıllıca algılayan ve buna tepki veren özel GI (Oyun Zekası) modunu sağlar. Radyatör fanı, su bloğu fanı ve pompa fanının fan hızı, farklı kullanım tercihlerine göre otomatik olarak ayarlanabilmektedir. Alternatif olarak, her fanın hızı MSI Center yazılımı kullanılarak manuel olarak ayarlanabilir.

MSI MPG CORELIQUID K 2,4 inç LCD

MSI MPG CORELIQUID K LCD

MSI MPG CORELIQUID K, resimler ve metin dahil olmak üzere çeşitli grafikleri görüntüleyebilen 2,4 inç LCD panel ile donatılmıştır. Ekran, sisteminizin donanımının mevcut durumunu gösterebilir ve çalışmasına hızlı bir bakış sağlar.

Asetek ile birlikte geliştirilen MSI MPG CORELIQUID K

Asetek ile birlikte geliştirilen MSI MPG CORELIQUID K

Oyun bilgisayarları ve meraklıları için sıvı soğutma çözümlerinde dünya lideri olan Asetek ile birlikte çalışan MSI, MSI MPG CORELIQUID K serisinin piyasaya sürülmesiyle daha da büyük adımlar attı. Bu birinci sınıf su soğutucusu artık önceki nesil ve Asetek liderliğindeki tasarım geliştirmelerinden daha sessiz, artan ısı dağılımı ve daha uzun hizmet ömrü sağlar.

Yazı Kaynakları
MSI

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir