1. Anasayfa
  2. Oyun

GTA Chinatown Wars APK indir

Rockstar Games'in GTA serisinin önemli başarısının ardından GTA Chinatown Wars, 2014 yılında Android platformunda çoktan ortaya çıktı.


0

Rockstar Games’in GTA serisinin kayda değer başarısının ardından , GTA Chinatown Wars 2014 yılında Android platformunda çoktan ortaya çıktı. Oyun, “Huang Lee” adlı bir adamın kontrolünü geri almak için yola çıktığı ilgi çekici bir hikayeyi takip ediyor.

Bu makale, indirme boyutu ve bağlantılarının yanı sıra Android’de GTA Chinatown Wars’u indirme konusunda ayrıntılı yönergeleri ortaya çıkaracaktır. Onları kontrol edelim!

GTA Chinatown Wars – Boyut

Oyun, Android cihazınızın depolama alanının yalnızca 18 MB’ını kaplayarak başlayacak. Ardından oyunun kurulumunu yaşayacaksınız, bu da tüketilen alanın 0,92 GB’a kadar çıkmasını sağlayacak.

GTA Chinatown Wars – İndirme Linki

GTA Chinatown Wars şu anda her Android cihazda Google Play Store’dan indirilebilir. Oyunun Google Play Store’daki sayfasını ziyaret etmek ve daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklayın .

GTA Chinatown Wars – Nasıl kurulur ?

  1. Adım: Cihazınızda Google Play Store’u başlatın, arama çubuğuna “GTA Chinatown Wars” yazın ve Ara’ya basın. Veya doğrudan yukarıda verilen bağlantıya tıklayabilirsiniz.
  2. Adım: Oyun adının yanındaki “Satın Al” ı seçin ve istediğiniz seçenekle ödemenizi onaylayın.
  3. Adım: Ödemeyi tamamladığınızda “Yükle” yi tıklayın, indirmeye başlayacaktır.

İndirme ve kurulumun tüm adımları tamamlandığında, GTA Chinatown Wars’u başlatın ve oyunun kahramanı Huang Lee’nin macerasının tadını çıkarın.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir