1. Anasayfa
  2. Android

NewPipe APK indir v0.26.1 (Lightweight Youtube)

NewPipe APK indir v0.26.1 (Lightweight Youtube)
0

YouTube videoları izlerken reklamsız bir deneyim mi istiyorsunuz? Telefonunuz için şimdi NewPipe Mod APK son sürüm indirin. YouTube’un artık daha basit olduğu zamanlara geri dönün!

NewPipe APK Bilgileri

Uygulama Adı NewPipe
Güncellenmiş
İşletim Sistemi Android 4.4+
Son sürüm v0.26.1
Boyut 10.2 MB
MOD Premium
Kategori Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler
Geliştirici NewPipe
Fiyat Ücretsiz

NewPipe APK indir

Tüm YouTube deneyimini ücretsiz olarak istiyorsanız, hemen NewPipe APK Türkçe uygulamasını indirin ve bir dizi harika özelliğin keyfini çıkarın!

NewPipe v0.26.1 APK

  • NewPipe Diller: TR, BE, DE, EN, ES, PL, PT, RU, İngiltere
  • Grafikler derinlemesine optimize edilmiş uygulamalar
  • Optimize edilmiş uygulama bildirimi
  • Kaynak kodunu GitHub‘da kontrol edebilir ve NewPipe’a katkıda bulunabilirsiniz.
  • NewPipe, GPL 3.0 lisansı kapsamındadır.
  • NewPipe ücretsiz olarak kullanılabilir.

NewPipe APK indir

YouTube Reklamsız Deneyim

Bugün video izlememize izin veren birçok uygulama var. Film, şov ve video izlemeyi seviyorsanız, bunu internetle yapabilirsiniz.

Bu teknoloji sayesinde istediğimiz her şeyi şu anda telefonlarımızda öncelikle ücretsiz olarak izleyebiliyoruz. YouTube, sayısız videoyu ücretsiz olarak izleyebileceğiniz günümüzün en popüler sitelerinden biri! Ancak reklam istemiyorsanız, bugün NewPipe’a geçin.

YouTube, on yıldan fazla bir süredir var ve bu süre zarfında, izleyebileceğiniz yüzlerce ve milyonlarca video var. Artık abone olabileceğimiz daha fazla kanal ve içerik oluşturucu var.

Ancak izlerken reklamların kesintiye uğramasını istemiyorsanız, NewPipe tam size göre. Bu uygulama hızlı, hafiftir ve mümkün olduğunca az veri tüketimi ile izlemenizi sağlar. Ayrıca tadını çıkaracak tonlarca başka özelliği var!

Video İzlemenin Yeni Bir Yolu

Şu anda kullanmaktan zevk alabileceğimiz tonlarca uygulama var. Bunlar arasında sosyal medya uygulamaları, dünyanın her yerinden insanlar tarafından kullanılabildiğinden en popüler olanıdır. Bu uygulamalarla insanlar video izleyebilir, mesaj gönderebilir, insanları arayabilir ve hatta oyun oynayabilir.

Sayısız video izleyebileceğiniz YouTube gibi sosyal medya uygulamaları ile yapacak o kadar çok şey var ki! Ancak yıllar geçtikçe, uygulama daha fazla insan kullandıkça reklamlarla dolup taştı. Ancak bugün YouTube’un keyfini olduğu gibi çıkarmak için NewPipe’ı indirebilirsiniz!

Kimse reklam izlemeyi sevmez ama çoğu zaman bundan kaçamayız. Ancak, NewPipe tüm reklamları ortadan kaldırır, böylece herhangi bir videoyu kesintiye uğramadan izleyebilirsiniz.

Bununla, şu anda sadece video izleyerek zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Basitlik ve gizlilik gibi bu uygulamayı bu kadar çekici kılan birçok özellik de vardır. Burada, herhangi bir cihaz için mükemmel olan küçük ve hafif bir uygulamaya sahip olabilirsiniz!

Ayrıca çevrimdışı görüntüleme yapmak için herhangi bir videoyu indirmenize izin verir ve veri tüketimini azaltır!

NewPipe APK v0.25.1 - YouTube Trendler

NewPipe Güvenilir mi?

Sadece bir çocuk olsanız bile, bunu okuyor olmanız internete erişiminiz olduğu anlamına gelir. Bugün Facebook, Instagram ve YouTube gibi sosyal medyayı kullanma şansı da önemli.

YouTube ile insanlar hemen hemen her konuda sayısız video yayınlayabilir ve izleyebilir. İster hayvanları, vlogları, açık havada yaşamayı, kamp yapmayı veya yemek yapmayı seviyor olun, burada izleyeceğiniz çok sayıda video var! Ancak daha basit bir uygulama istiyorsanız NewPipe’ı deneyin.

Birçok YouTube kullanıcısı, değerli görüntüleme zamanlarını kesintiye uğratan reklamlardan şikayet ediyor. Ancak premium sürümü ödemeye gücü yetmeyen biriyseniz, NewPipe en iyi alternatiftir. Bu uygulama tüm reklamları tamamen engeller, böylece bugün istediğiniz kadar video izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz!

Her video için 30 saniyelik reklam izlemeye gerek yok. Ayrıca, gereksiz işlevlerden kurtulan çok daha temiz bir kullanıcı arayüzünün keyfini çıkarabilirsiniz. Bunun gibi hafif bir uygulama ile veri tüketimi de azalacaktır!

NewPipe APK Ekran Görüntüsü

NewPipe Öne Çıkan Özellikler

YouTube uygulamasından sıkıldıysanız, NewPipe’a geçin ve çok daha basit, daha temiz ve daha hafif bir uygulamanın keyfini çıkarın!

NewPipe APK ile Video ve Müzik İndirme

NewPipe APK Uygulaması ile İstediğiniz bir videoya tıklayarak en altta bulunan download butonuna basarak desteklenen kalitede videoyu ve müzikleri ücretsiz bir şekilde cihazlarınıza indirebilirsiniz. Desteklenen formatlar: video, audio, captions, MPEG-4, Opus Ses Formatı

NewPipe APK ile YouTube'dan Video ve Müzik indirme

Reklam İçermez

NewPipe, bugün tonlarca videoyu reklamsız izlemenin keyfini çıkarmanızı sağlar. Bugün her türlü reklamı ortadan kaldıran yerleşik bir reklam engelleyiciye sahiptir. Videolar, ana sayfa ve diğer yerler gibi herhangi bir reklam görmezsiniz.

Burada, değerli zamanınızın sevdiğiniz şeyleri izleyerek geçirildiğini bilerek içiniz rahat olsun! Bunu başarmak için herhangi bir üçüncü taraf reklam engelleyici uygulaması indirmenize bile gerek yok. NewPipe’ı bugün indirin ve keyfini çıkarın!

Basit ve Hızlı

NewPipe, kullanıcılara şimdiye kadarki en iyi izleme deneyimini sağlamak için tasarlanmıştır. Bu, uygulamanın yalnızca uygulamanın boyutuna eklenecek gereksiz özelliklerden kurtulduğu anlamına geliyordu.

Bu uygulama ile daha fazla uygulama indirmek için daha hızlı ve daha hafif bir deneyim yaşayabilirsiniz! Bugün bu uygulamanın sunduğu basit kullanıcı arayüzünün keyfini özgürce çıkarabilirsiniz.

Az Veri Tüketimi

NewPipe ayrıca daha az veri tüketmenizi sağlar, böylece onları boşa harcamanıza gerek kalmaz.

Uygulama, videoyu hangi çözünürlükte izlemek istediğinizi seçmenize olanak tanır. Bununla, orijinal uygulamanın aksine, harcadığınız veriler üzerinde tam kontrole sahip olursunuz.

Arka Plan Oynatıcı ve İndirilenler Listesi

Bu uygulama aynı zamanda istediğiniz herhangi bir YouTube videosunu indirmek için bir indirme bölümüne sahiptir! Ayrıca, diğer uygulamaları kullanıyor olsanız bile videoları arka planda oynatmanıza olanak tanır.

NewPipe Mod APK Ayarlar (Lightweight Youtube)

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir