1. Anasayfa
  2. Android

PhotoRoom APK İndir

PhotoRoom APK İndir
PhotoRoom APK
0

Stoksuz satış veya çevrimiçi mağazanız var mı? Kolayca yüksek kaliteli ürün resimleri oluşturmak istiyorsanız, şimdi Android için PhotoRoom APK uygulamasını kullanın.

PhotoRoom APK Bilgisi

Uygulama Adı PhotoRoom APK
Son Güncellenme Tarihi
Uyumluluk Android 8.0+
Son sürüm 4.4.9
Uygulama Boyutu 90.43 MB
Kategori Fotoğrafçılık
Geliştirici Artizans of Photo Video Background Editor App
Fiyat Ücretsiz
Google Play Bağlantısı com.photoroom.app

Bugün bir giyim mağazanız veya herhangi bir çevrimiçi mağazanız var mı? PhotoRoom sayesinde herhangi bir fotoğrafın arka planını kolayca kaldırabilirsiniz.

Bu uygulama ile modeller veya ürünler gibi farklı konuları içeren herhangi bir görselin arka planını kaldırabilirsiniz. Nesneyi tanımasını ve arka plandan ayırmasını sağlayan yapay zekası sayesinde bunu kolayca yapar.

Arka Planları Hızla Değiştirin

Herhangi bir görüntüden arka planı kaldırmayı denediniz ve bunun ne kadar zor olduğunu fark ettiniz mi? Bilmiyorsanız, bunu Photoshop veya başka bir düzenleme yazılımında manuel olarak yapabilirsiniz. Ancak bu, yazılımın maliyeti bir yana, bunu nasıl yapacağınızı gerçekten öğrenmek için zaman ayıracağınız anlamına gelir. Öğrenmesi gerçekten zor bir şey olmasa da, bunu yapmak çok zaman, çaba ve para gerektirir. Bu nedenle birçok işletme sahibi ve marka bu işi grafikerlere yaptırmaktadır.

Peki ya konu arka planları kaldırmaya geldiğinde tüm sorunlarınızı ortadan kaldıran bir uygulama olsaydı? PhotoRoom’da saniyeler içinde kolayca mükemmel bir ürün fotoğrafı elde edebilirsiniz.

Uygulamayı indirin, düzenlemek istediğiniz fotoğrafı seçin, ardından uygulamanın işini yapmasına izin verin! Uygulama, fotoğrafı tarayacak ve arka planı sihirli bir şekilde silecektir. Arka plan sihirli bir şekilde beyaza dönüştüğü için başka bir şey yapmanıza gerek yoktur.

Bu, trendyol, hepsiburada, n11, etsy, shopify, ebay, facebook marketplace ve daha pek çok çevrimiçi mağazaya sahip olanlar için mükemmel bir uygulamadır. Bu uygulama aynı zamanda sosyal medya hesapları veya önemli belgeleri için temiz bir resim isteyen kişiler için oldukça kullanışlıdır. Basitçe söylemek gerekirse, bu uygulamayı kullandıktan sonra arka planı değiştirebilirsiniz!

Sınırsız fotoğraf için kullanabilirsiniz ve her fotoğrafı destekler. Fotoğrafta ister bir kişi veya bir ürün olsun, uygulama arka planı kolayca kaldırır.

PhotoRoom APK Özellikleri

Fotoğrafınızdan arka planı kolayca kaldırmanın bir yolunu mu arıyorsunuz? Kolayca yapabilmek için bugün PhotoRoom’u indirmeniz yeterli!

Arka Planları Zahmetsizce Kaldırın

Teknoloji, artık herhangi bir fotoğrafı düzenleyebileceğimiz bu günlerde oldukça hızlı bir şekilde gelişti. Evinizdeyken plaja tatile gitmiş gibi kolayca gösterebilirsiniz. Veya arka planı kaldırmak için herhangi bir fotoğrafı düzenleyebilirsiniz. Ancak yine de bu çeşitli etkileri elde etmek için yazılımı nasıl kullanacağınızı gerçekten öğrenmeniz gerekecek.

İster çevrimiçi bir işiniz olsun, ister sosyal medyanıza kaliteli bir fotoğraf yüklemek isteyin, arka planı kaldırmanız gerekir. Bugün bunu yapmanın en kolay yolu PhotoRoom’dur. Bu uygulama, herkesin uygulama aracılığıyla mükemmel ürün resimlerini kolayca oluşturmasına olanak tanır! Bunun dışında aydınlatmayı değiştirebilir, metinler ve çıkartmalar ekleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Herhangi bir görüntü için kullanılabilir

PhotoRoom APK, herhangi bir fotoğrafı herhangi bir konuda düzenlemenize olanak tanır. Konu veya ürün olarak bir insan modeliniz olsun, bu aracı kullanabilirsiniz. Akıllı yapay zekası sayesinde özneyi arka plandan gerçekten iyi ayırır. Fotoğrafınızda göze çarpan bir konu olduğu sürece saniyeler içinde kolayca arka planı kaldırabilirsiniz. Karmaşık bir dosyanız olsa bile, kendiniz kolayca manuel olarak düzenleyebilirsiniz!

Çevrimiçi Mağazaları Olan Kişiler için Mükemmel

Bu, günümüzde çevrimiçi mağazaları olan insanlar için mükemmel bir uygulamadır. Bu kişiler, sattıkları ürünün tanıtımını yapmak için sürekli olarak ürün resimleri yükleme ihtiyacı duyarlar. Bu nedenle, arka plan dağınıksa hoş görünmez. Bu nedenle, arka planı düzenlemeniz ve yalnızca özneyi yakalamanız gerekir.

Daha Fazla Düzenleme

Arka planı silmenin yanı sıra, fotoğrafın aydınlatmasını daha çekici hale getirmek için de düzenleyebilirsiniz. Ayrıca metinler, çıkartmalar, logo ekleyebilir veya arka planı değiştirebilirsiniz. En yeni ürünlerinizi veya en yeni ürünlerinizi sergilemek için kolayca kolajlar yapın. İhtiyacınız ne olursa olsun, uygulamada düzenleyebilirsiniz!

Otomatik veya Manuel

Uygulama tüm arka planı temiz bir şekilde silemezse ki bu nadir görülen bir durumdur, bunu manuel olarak da yapabilirsiniz! Uygulamanın yaptığı kadar kolay bir şekilde arka planı silme gücüne sahipsiniz. Bu özellikle, neyi düzenlemek istediğiniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olursunuz.

Rengi Düzenleyin veya Arka Planı Değiştirin

İstediğiniz bir arka plan oluşturmanız gerekirse, kendi arka planınızı kolayca yükleyebilir veya uygulamadan oluşturabilirsiniz. Şimdi rengi düzenleyin ve çarpıcı bir fotoğraf oluşturun!

Kullanımı kolay

Bu uygulama, çevrimiçi bir işi olan ancak Photoshop’a harcayacak parası olmayan kişiler için tasarlanmıştır!

PhotoRoom APK Son Sürüm İndir

Fotoğrafların arka planlarını düzenleyebilmek istiyorsanız, şimdi PhotoRoom APK indirmelisiniz!

PhotoRoom APK İndir (90.43 MB)

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir