1. Anasayfa
  2. Android

Blokada APK indir

Blokada APK indir
0

Çevrimiçi olduğunuz her yerde, reklamlarla karşılaşacaksınız. Ancak Blokada APK modu ile yalnızca içeriğe odaklanacaksınız! Bu uygulama reklamı engeller ve ayrıca ücretsiz olarak yerleşik bir VPN’e sahiptir.

Blokada APK Bilgisi

Uygulama Adı Blokada
Güncellenmiş
Uyumluluk Android 7.0+
Son sürüm 5.20.0
Boyut 25.73 Mb
Kategori Araçlar
Geliştirici Blokada
Fiyat Ücretsiz
İndirme Bağlantısı org.blokada.alarm.dnschanger

Bugün internette yapabileceğimiz birçok şey var. Bu teknoloji sayesinde istediğimiz zaman birçok şeye erişebiliyoruz. Bugün sadece cihazlarımızla internete bağlanarak birçok web sitesinin ve uygulamanın keyfini çıkarabiliyoruz. Ancak internette nereye giderseniz gidin, reklamlar göreceksiniz. Blokada ile çok daha fazla içerik deneyimine sahip olacaksınız!

Blokada Aktifleştirildi
Blokada Konum: Stockholm bölgesine bağlanmıştır.

Bu, amacını en iyi şekilde yapan bir reklam engelleyici uygulamasıdır. Her seferinde siz içeriğe daha iyi odaklanmak istediğinizde internetteki tüm reklamları engeller. Bu uygulama ile daha hızlı gezinmenin keyfini çıkarabilir, pil ömrünü uzatabilir, veri tasarrufu yapabilirsiniz.

Bu uygulamayı, özellikle interneti günlük olarak kullanıyorsanız, telefonunuza indirmeniz gerekir. Bu uygulama ile artık bazı reklamlardan muzdarip olmanıza gerek yok. Burada ayrıca gizliliğinizi daha fazla korumak için kullanabileceğiniz bir VPN özelliği de var!

Blokada APK ile İstediğiniz içerikleri ve Uygulamaları Engelleyin

İnterneti kullanmayı seviyorsanız, bugün birçok web sitesine ve uygulamaya göz atın. İnternette bulabileceğiniz ve yapabileceğiniz birçok heyecan verici şey var, bu yüzden artık herkesin bir akıllı telefonu var. Okul, iş ve diğerleri için kullanabileceğimiz farklı web sitelerine ve uygulamalara telefonlarımızla kolayca erişebiliriz.

Ancak fark ederseniz, günümüzde web sitelerinde ve uygulamalarda çok sayıda reklam görüyoruz ve bu da şirketlerin para kazanma yollarının başlıcalarından biri. Ancak reklam bombardımanına tutulmak istemiyorsanız Blokada APK‘yı indirebilirsiniz!

Aşağıda görmüş olduğunuz görselin Türkçe açıklaması şu şekildedir;

Bloklists

  • Daha kısıtlayıcı engelleme için etkinleştirin.

İstisnalar

  • Belirli web sitelerinin engellenmesini yönetin.

Uygulamalar

  • Asla engellenmemesi gereken uygulamaları seçin.

Ağlar (Networks)

  • Wifi ve mobil ağlar için ayarları yapın.

Blokada APK Ayarları

Pek çok insan, reklamların tarama deneyimlerini kesintiye uğratmasını istemez. Bu uygulama, aksi takdirde sizi rahatsız edecek tüm reklamları engellediği için bu insanlar için mükemmeldir.

Burada, web sitelerinin ve uygulamaların her zaman sahip olduğunuz hantal his olmadan olduğu gibi keyfini çıkarabilirsiniz. Artık bir YouTube videosunu izlemek veya bir web sitesindeki bir reklamı tıklamak için 30 saniye beklemekten endişelenmenize gerek yok.

Bu uygulamanın sahip olduğu bir başka iyi özellik de VPN işlevidir! Bugün internete güvenli bir şekilde bağlanmanızı sağlar.

Blockada APK Öne Çıkan Özellikler

İnternette sürekli geziniyorsanız, günümüzün en iyi reklam engelleyici uygulamalarından biri olan Blokada’ya ihtiyacınız olacak.

Reklamları engelle – Sürekli internet kullanan biriyseniz, reklamların ne kadar sinir bozucu olabileceğini bilirsiniz. İster video izliyor, ister blog okuyor, hatta sadece Google’da arama yapıyor olun, onlar her yerdeler.

Yine de, bu web sitelerinin ve uygulamaların para kazanmasının başlıca yolları reklamlar olduğu için çok fazla şikayet edemeyiz. Ancak tüm bu deneyimden bıktıysanız, Blokada‘yı indirebilir ve hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz!

Blokada APK - Blok Listeleri

Basitçe söylemek gerekirse, bu, tüm web sitelerinde ve uygulamalarda her tür reklamı engelleyen bir reklam engelleyici uygulamadır. Bugün herhangi bir cihazda kullanabilmeniz için tüm web tarayıcıları ve uygulamaları ile uyumludur.

Artık gereksiz reklamlarla zamanınızı, pilinizi ve verilerinizi boşa harcamaktan endişelenmenize gerek yok. Bu uygulamayla, mutlu bir şekilde yaşayabilmeniz için web sitelerinin ve uygulamaların keyfini doğru biçimlerinde çıkarabilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda özgürce kullanmanız için yerleşik bir VPN hizmetine sahiptir! Bununla, gizliliğiniz tamamen korunur.

Veriden ve pilden tasarruf edin – Hangi web sitesini veya uygulamayı kullanırsanız kullanın, reklamlar her yerdedir. Sosyal medya platformlarında, akış platformlarında ve hatta oyunlardalar. Ancak, bu web sitelerinin ve uygulamaların para kazanmasının ana yollarından biri oldukları için onlar hakkında hiçbir şey yapamazsınız.

Telefonunuzda bu uygulama ile artık bir daha reklam görmeyeceksiniz. Ayrıca telefonunuzda reklam görmediğiniz için veri ve pil tasarrufu da yapabileceksiniz.

VPN olarak kullanın – Gizliliğiniz hakkında çok endişelenen biriyseniz, yapmamalısınız. Blokada ile, uygulamaların ana özelliği ile bugün ücretsiz bir VPN hizmetine erişebilirsiniz.

Burada, verilerinizi ve gizliliğinizi tek ve herkes için koruyabilirsiniz, böylece en önemli içeriğe odaklanabilirsiniz. Bu uygulamayla yalnızca VPN için üçüncü taraf uygulamaları kullanmanıza gerek yok!

Ücretsiz ve root gerektirmeyen – Blokada’yı bu kadar iyi yapan şey, herkes için ücretsiz olmasıdır! Cihazınızı rootlamanızı gerektirmez ve sadece kullanmak için indirmeniz yeterlidir.

Sadece birkaç dokunuşla otomatik olarak çalışır ve sahip olduğunuz her cihaz için kullanabilirsiniz. Ne için bekliyorsun? Ücretsizken şimdi alın!

Android için Blokada APK & MOD’u indirin

Tüm reklamları engellemekle ilgileniyorsanız, Blokada bugün başvuracağınız ilk uygulamadır!

Blokada 5 Apk

Bu, Android 7 veya daha yenisine sahip akıllı telefonlar ve tabletler için önerilen yeni sürümümüzdür. Blokada 4’e göre daha basit ve hızlıdır.

Blokada 5 .apk indir

Blokada 5 Slim Apk

Blokada Slim, uygulamanın hafif bir sürümüdür ve yalnızca Google Play politikası tarafından izin verilen özellikleri içerir.

Google Play’de aç

Blokada 4 Apk

Hâlâ Blokada’nın eski sürümünü sürdürüyoruz. Daha fazla özelliğe sahiptir, eski cihazlarda ve TV’lerde çalışır.

Blokada 4 .APK indir

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir