1. Anasayfa
 2. Mobil

iPhone Video İndirme Yöntemleri [2024]

iPhone Video İndirme Yöntemleri [2024]
0

iPhone, günümüzde kullanılan en popüler akıllı telefon modellerinden bir tanesidir. Bildiğiniz gibi Apple ürünlerinde video indirme işlemi biraz zorlayıcı ve uzun şekilde tanımlanmaktadır. Bu yazımızda ise sizlerle birlikte iphone video indirme yöntemlerini listeleyerek sizlerle paylaşmaktayız.

iPhone ve iPad modellerde iOS işletim sistemi kullanılmaktadır. iOS işletim sistemi, android işletim sistemine göre kapalı bir sistem olduğu için bazı işlevler kısıtlı bir şekilde kullanıcılarını karşılamaktadır. İnternet üzerinde iphone instagram video indirme yöntemi hakkında onlarca yazı ve video bulabilmektesiniz fakat birçoğunun işlevinin geçersiz olduğunu görmekteyiz.

Sizler için en etkili yöntemleri bularak kolayca cihazlarınıza video indirebilme yapabileceksinizdir. Sizlerle paylaşmış olduğumuz yöntemler, bizlerin tek tek deneyerek olumlu sonuç aldığımız yöntemlerdir.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan video indirme yöntemlerine geçelim ve bizleri nelerin beklediğine kısaca bir göz atalım.

YouTube’dan iPhone’a Video İndirme

YouTube, dünyanın her bir yanından kullanıcısı olan popüler bir video izleme platformudur. Genel olarak videolarımızın hepsini youtube üzerinden izlemekteyiz. Buradaki yöntem ile youtube üzerinden kolaylıkla video indirebileceksinizdir.

 • YouTube’a girin ve indirmek istediğiniz müzik veya videonun linkini kopyalayın.
 • Öncelikle bu linki kopyalayıp https://tr.savefrom.net/238/ yukarıdaki adres çubuğuna yapıştırın.
 • Sağ altta çıkan OK butonuna tıklayın.
 • İndir – MP4 kısmından videonuzu indirmeye başlayın

YouTube’dan iPhone’a Video İndirme

Bu yöntem ile birlikte artık youtube platformu üzerinden videolarınızı indirebilecek ve çevrimdışı izleyebilme imkanınız olacaktır.

Facebook’tan iPhone’a Video İndirme

Facebook, sosyal medya denildiğinde akla gelen ilk platformlardan bir tanesidir. Bu sebepten dolayı facebook üzerinden video indirme yöntemini de sizlerle paylaşmak ve aktarmak istedim.

 • Facebook uygulamasına giriş yapın.
 • İndirmek istediğiniz videonun linkini kopyalayın.
 • Safari uygulamasından bu linki kopyalayıp https://tr.savefrom.net/9-how-to-download-facebook-video-96.html safari adres çubuğuna yapıştırın.
 • İndir – MP4 butonuna tıklayın.

Facebook’tan iPhone’a Video İndirme

Bu adımları doğru bir şekilde takip ettiğinizde artık facebook üzerinden kolaylıkla videolarınızı indirebilir ve izlemeye başlayabilirsiniz.

Instagram’dan iPhone Cihazlara Video İndirme

İnstagram uygulaması hepimizin sıklıkla kullandığı ve popüler hale gelmiş olan sosyal medya platformlarından birisidir. Buradaki adımlarda ise sizlere iphone instagram video indirme yöntemini paylaşarak kolaylıkla videoları indirmenize yardımcı olacağız.

 • İnstagram uygulamasına giriş yapın.
 • İndirmek istediğiniz videoyu seçin ve linkini kopyalayın.
 • Sonrasında ise bu adresi https://www.downloadvideosfrom.com/tr/Instagram.php kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırın.
 • Kopyalamış olduğunuz linki oradaki kutucuğa yapıştırın.
 • İndir – MP4 butonuna tıklayarak indirmeye başlayın.

Instagram’dan iPhone Cihazlara Video İndirme

İnstagram uygulaması üzerinden video indirme işlemi bu kadar basittir. Bu adımları uyguladığınızda sizler de kolaylıkla videolarınızı galerinize indirebileceksinizdir.

iPhone modelleri iOS işletim sistemi kullanması nedeniyle maallesef bu tür uzatmalı işlemler ile video indirme seçeneğine izin vermektedir. Açık kod olmadığı için birçok işleme yazılım kabul etmemektedir. Bu tarafta android kullanıcıların 1-0 önde olduğunu açık bir şekilde söyleyebilirim.

Bu yazımızda sizler için iphone video indirme yöntemi başlığı altında paylaşımda bulunarak bazı yöntemleri listelemek istedik. Umarım sizler için faydalı bir yazı olmuştur. Aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazabilir ve bizlerle kolay bir şekilde paylaşımda bulunabilirsiniz.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir