İlginizi Çekebilir
PDKS Sistemleri
  1. Ana Sayfa
  2. Yazılımlar
  3. İOS 15 ile, Apple’ın Ağımı Bul özelliği artık kapalı olsa bile bir iPhone’u bulabilir

İOS 15 ile, Apple’ın Ağımı Bul özelliği artık kapalı olsa bile bir iPhone’u bulabilir

iOS 15 ile Apple, kapalıyken bile iPhone'unuzu bulabilir

Dün Apple , Apple Geliştirici Programı kullanıcılarına iOS 15 beta güncellemesini yayınladı . Birkaç yeni özelliğe ek olarak, Apple mevcut özelliklerde bazı önemli iyileştirmeler yaptı. iPhone’unuz kaybolur veya çalınırsa, sahip olduğunuz başka bir Apple aygıtından aygıtınızı bulmak için Apple’ın Bul uygulamasını kullanabilirsiniz. Şimdiye kadar, kaybolan iPhone’unuzu bulmak için cihaz kapalı iken bulunmuyordu.

iOS 15 ile Apple, iPhone’ları kapalıyken bile bulma özelliğini ekliyor. Evet, kapatıldıktan sonra bile ağımı Bul’u kullanarak aygıtlarınızın yerini belirleyebilirsiniz. Bu, pil gücü düşük olan veya bir hırsız tarafından kapatılmış olabilecek kayıp bir aygıtı bulabilir.

iOS 15’in beta sürümü artık indirilebilir durumda. Halka arz bu yıl içinde gerçekleşecek. Teknoloji devi, FaceTime, bildirim tepsisi, kontrol merkezi ve SharePlay ile başlayarak iOS 15’e çeşitli iyileştirmeler ekledi.

Yorum Yap
Yazı Kaynakları
Apple

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap