1. Anasayfa
  2. Teknoloji

InWin BR Serisi Su Soğutma Sistemi, CPU’nun Yakınındaki Bileşenleri Temizleyecek

InWin BR Serisi Su Soğutma Sistemi, CPU’nun Yakınındaki Bileşenleri Temizleyecek
0

InWin, su soğutma sistemini yükseltti ve yakın zamanda piyasaya sürülen BR serisi, CPU’nun yakınında bulunan bileşenleri havaya uçuracak bir yenilik aldı.

InWin BR , yeni AIO BR24 ve BR36 serileri, sırasıyla 400 ve 450 mm uzunluğunda tüp çiftleriyle birlikte 240 ve 360 ​​mm uzunluğunda, 27 mm kalınlığında radyatörler aldı ve üzerlerine 5200 rpm hız geliştirebilen bir pompa kuruldu. InWin su soğutma pompası soğutucunun yakınına yerleştirilmiş olsa da, ARGB LED CPU bloğunun bakır tabanın içindeki tasarımla ilgili bazı hileleri var.

Fan InWin BR ile işlemci birimi

Bu kez InWin firmasının mühendisleri sadece işlemciyi değil, etrafındaki alanı da soğutmayı düşündüler; bunun için işlemci ünitesinden fan tipi bir soğutucu yapmak ve VRM’yi üflemek için 2500 rpm gelişen bir fan kullanılır. anakartın ve RAM’in parçaları. Üniteye monte edilmiş PWM fanı, 4 pimli konektöre bağlandıktan sonra yazılımla kontrol edilebilir.

Radyatörlere monte edilen fanlar, modele bağlı olarak 2-3 adet aldığımız maksimum 35.5 dB gürültü seviyesinde 82.96 cfm’de hava üflemektedir.

InWin BR36

InWin BR24 ve BR36, tüm Intel ve AMD işlemci soketleriyle uyumludur, yeni ürünlerin beklenen fiyatı ve kesin çıkış tarihi henüz bilinmemektedir.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir