1. Anasayfa
  2. Teknoloji

En Hızlı Ve Kaliteli Wordpress Hosting Önerisi

En Hızlı Ve Kaliteli Wordpress Hosting Önerisi

WordPress hosting nedir? Soruyu cevaplamadan önce kısaca WordPress kullanan tanınmış firmalardan ve WordPress’in özelliklerinden bahsedelim. WordPress, dünyadaki en popüler içerik yönetim sistemidir ve deneyimsiz kişiler bile dakikalar içinde bir blog veya web sitesi oluşturabilir.

WordPress siteleri (mevcut sitelerin %35,6’sı) Walt Disney Company, New York Times ve Microsoft gibi çok uluslu şirketleri, blogları, forumları, kurumsal veya kişisel web sitelerini içerir. WordPress’in bu kadar popüler olmasının nedenlerinden biri olan çok sayıda tema ve eklenti seçeneği; güçlü, güçlü ve şık bir web sitesi oluşturmayı kolaylaştırır.

WordPress Hosting Neden Tercih Edilmeli?

WordPress sitelerinin destek olarak yüksek kaliteli hosting hizmetleri yoktur. Uygun şekilde optimize edilmezlerse, işlevsel sorunlar ortaya çıkar: Web sitenizdeki bazı öğeler düzgün yüklenmeyebilir, sayfa yükleme süresi daha uzun olabilir veya web sitesinin erişilebilirliğiyle ilgili sorunlar olabilir. Tüm bunlar okuyucularınızın veya müşterilerinizin web sitenizi terk etmesine neden olarak trafiğinize ve potansiyel satışlarınıza zarar verebilir. Cenuta.com, dünyanın ilk WordPress lansmanından bu yana, WordPress siteleri için yüksek kaliteli barındırma hizmetleri sağlamaktadır.

Wordpress Hosting Paketi Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Başlıca Hususlar?

WordPress hosting hizmetlerinin hız, güvenlik, çalışma süresi oranı ve güncellemeler gibi özellikler de nasıl farklılaştığını anlamak, bir hosting paketi seçerken net bir karar vermenize yardımcı olacaktır:

En Kaliteli WordPress Hosting Firması

Hosting firması bağlantısından ulaşabileceğiniz Cenuta, size önereceğim en iyi Türk hosting firmasıdır. Bunun ana sebebi hem makul fiyatlı olması hem de kaliteyi desteklemesi. Şirket 2020 yılında kurulmuş olmasına rağmen, desteği saat 05: 00’te devam ettirebilen sayılı firmalardan biridir! Cenuta, kendi tecrübesi ile kısa sürede insanların dikkatini çeken bir şirkettir. Unutmayın ki Türkiye’deki en yenilikçi ve en etkili hosting şirketi hızlı hosting firmasıdır.

Şirket, barındırmaya ek olarak WordPress, alan adı, alan adı ve sunucu hizmetleri de sunmaktadır. Cenuta, web sitesini hazırlayan kişilerin siteye ait bilgileri barındırmasına imkan veren barındırma hizmetleri sunmaktadır. Firma tarafından verilen hizmetleri kontrol ederken bayi, e-ticaret, işletme, Windows, sınırsız ve ekonomik hosting hizmetleri de verecektir.

Şirket tarafından satılan hosting hizmeti, içeriklerine göre farklı yazılım paketlerinden oluşmaktadır. Tüm bu paketlerde bulunan litespeed cache sayesinde hızlı içerik yüklemesi sağlar. Cenuta, müşterilerine aylık veya yıllık ücretler sağlar. Ayrıca satılan paketlerin alıcılarının test edilebilmesi için bir gösteri hizmeti de sağlar. Bu nedenle kişiler hizmet kalitesini belirledikten sonra yazılım paketini her ay veya yılda satın alıp web sitelerinde kullanabilirler.

Şirket, en iyi fiyatı garanti etmekte ve eksiksiz yerli sermaye hizmeti vermektedir. Firma farklı paketler hazırladığı için insanların bütçelerine uygun paketler satın almaları daha kolaydır. Ayrıca yıl boyunca paket satın alan müşterilere 24 saat kesintisiz destek sağlar. Böylelikle kişiler, hizmet sırasında sorunlarla karşılaştıklarında firmanın deneyimli çalışanlarından destek alarak web sitelerini sorunsuz bir şekilde çalıştırabilirler.

Şirket tarafından sağlanan yazılım paketi, dolaşım engelleme ve dosya koruma hizmetleri de sağlar. Bu sayede hazırlanan sitenin botlar ve zararlı dosyalar tarafından zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Sistem her gün yedeklendiğinden web sitesinde ve hostta veri kaybı önlenebilir.

Web sitesi hizmeti almak istiyorsanız, kaliteli ve yenilikçi hizmetler sunan Centuta’yı tercih edebilirsiniz. Ayrıca şirketin barındırma hizmetinden satın alırken, paket önceki satın alma fiyatı ile aynı şekilde yenilenebilir. Tüm bunlara ek olarak dünya standartlarında hizmet istiyorsanız Cenuta’yı tercih edebilirsiniz. Web siteniz için bir alan adı hazırlamadıysanız, firmanın sağladığı alan adını da makul bir fiyata kullanabilirsiniz. ucuz wordpress hosting sayfasından Wordpress hosting paketlerini inceleyebilir ve isterseniz satın alabilirsiniz.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir