1. Anasayfa
  2. Mobil

Among Us En Ölümcül 3 Yer

Ekip Arkadaşıysanız, bu yerlere girerken dikkatli olun. Öte yandan, eğer bir Sahtekâr iseniz, bu noktaları avlanmak için kullanın.


Among Us , Türkiye’de bugüne kadar en hızlı büyüyen mobil oyunlardan biri. Birkaç Mürettebat Arkadaşının, aralarında gizlenmiş olan katil Sahtekar’ın kimliğini bulması gereken bir gizem / bulmaca oyunudur.

Mürettebat arkadaşları görevleri yapmak için geminin her tarafına dağılırken, Sahtekar onları öldürmek için hazırlıksız yakalamaya çalışır – ancak öldürmeleri görülürse oyunu kaybederler. Konumların önemli olmasının nedeni budur – bu kılavuzda Among Us oyunu için en ölümcül 3 yeri listeleyeceğiz.

1 – “Yüksek riskli konum” neyi oluşturur?

Sahtekarların bu yerlerde saldırması çok yaygındır. Bunların ortak özellikleri şunlardır: düşük trafik, kolay kaçış yolu ve mazeret oluşturması kolay. Bu yazıda bahsedilen üç nokta dışında kesinlikle başka tehlikeli noktalar da var.

Aşağıdaki konumlardan kaçınmak, yanınızda bir veya iki Mürettebat Arkadaşı getirmek veya içindeki görevleri erken yapmak en iyisidir.

2 – Skeld’in en tehlikeli noktası

Skeld, oyundaki ilk ve en popüler harita … ve bu nedenle zayıflığı iyi biliniyor. Haritanın altında bulunan Elektrik Odası, ölmeniz için en kolay noktadır – eğer bir düzenbaz sizi Elektrik’e kadar takip ederse, koşmak neredeyse imkansızdır.

Among Us Elektrik Ölümcül

En kötü yanı, girişin güvenlik kamerasında görünmemesidir – Sahtekar sadece kapıyı kapatabilir ve oyuncuları içeri kilitleyebilir … ve öldürme gerçekleştikten sonra, sol köşedeki havalandırma deliğinden kaçabilir.

3 – Mira Karargahının en tehlikeli noktası

Mira HQ, sadece 12 odasıyla oyundaki en küçük haritadır. Bununla birlikte, üssün düzeni uzun koridorlarla çok daha karmaşıktır. Bu haritada birlikte kalmak Mürettebat arkadaşları için çok daha avantajlıdır.

Among Us Dekontaminasyon Koridoru

Bu haritadaki en ölümcül nokta, geçici olarak kapatılabilen Arındırma koridorudur. Eğer Impostor ile içeride kilitli kalırsanız, kaçmanız neredeyse imkansızdır. Sizi gönderdikten sonra, tespit edilmekten kaçınmak için yakındaki bir havalandırma deliğine atlayabilirler.

4 – Polus’un en tehlikeli noktası

Polus, 15 odalı oyundaki en büyük harita. Büyük boyut nedeniyle, görev yapmakta dolaşmak oldukça zordur. Bu haritada çok sayıda tehlikeli nokta var, ancak en riskli olanı muhtemelen O2’dir, çünkü burası kameralarla kapatılmayan bir konuma açılan bir deliğe (bir havalandırma deliğinin alternatif versiyonu) sahip küçük bir odadır.

Sizi geçici olarak yakın yöneticiye kilitleyen dekontaminasyon odası da tehlikeli bir noktadır.
Depolama, silahlar ve iletişim de oldukça tehlikelidir.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir