1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Cooler Master, MasterFrame 700 Açık Kasasını Tanıttı

Cooler Master, MasterFrame 700 Açık Kasasını Tanıttı

Cooler Master, tamamen açık bir ön bölme ve herhangi bir zamanda açılabilen ve test tezgahı olarak kullanılabilen temperli bir cam plaka ile kaplı iki yan panele sahip MasterFrame 700 açık kasayı tanıttı.

MasterFrame 700 Açık muhafaza kasası

MasterFrame 700 açık kasasının ana bölmesi, bir ATX anakartı, iki güç kaynağı ve arkada üç adet 2,5″ yuva ile birlikte bir ve dört 3,5 / 2,5″ sürücüyü kabul eder. Kablo yönlendirmesi için kesiklere ek olarak, orta plakada su pompaları ve tanklar için bağlantı noktaları bulunur ve radyatörler maksimum 360 mm boyutunda iki yan çamurluğa ve ayrıca üst tarafa (maks. 420 mm) monte edilebilir. Temperli cam levha için üst sınır

MasterFrame 700 - Montaj Boyutları

CPU soğutucusu 158 mm iken, grafik kartları 450 mm’ye kadar uzunlukta kullanılabilir, ancak üretici daha iyi PC kurulum uyumluluğu için 310 mm veya daha azını önermektedir . MasterFrame 700 duvara asılabilir veya iş istasyonuna güvenli bir şekilde takılabilir, örneğin masadan düşen açık bir kasa konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Cooler Master MasterFrame 700 tkm.

Cooler Master Master Frame 700, iki adet USB 3.1 Gen2 Tip-A bağlantı noktası, bir Tip-C ve G / Ç panelinde bir konektör ile donatılmıştır. Açık kasa, Nisan ayı sonundan itibaren 179 avro fiyatla sipariş edilebilecek.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir