1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Zalman, Z8 serisi yeni bilgisayar kasalarını tanıttı

Zalman, Z8 serisi yeni bilgisayar kasalarını tanıttı
0

ZALMAN, farklı ekipmanların üç orta kulesi kasasını içeren ZALMAN Z8 serisi bilgisayar kasalarını sunar, maksimum konfigürasyonda dört adet önceden monte edilmiş 120 mm fan, temperli cam ön panel ve manyetik toz filtreleri bulunur.

Bilgisayar kasaları, temperli cam yan panel, çeşitli fanlar için aynı montaj konumları ve büyük PC bileşenleriyle aynı uyumluluk dahil olmak üzere tasarım açısından benzerdir. ZALMAN Z8 kasaları manyetik üst ve alt toz filtreleri ile donatılmıştır. Bu, bilgisayar kasasına giren havanın dahili bileşenlere toz girmesine neden olmamasını sağlar.

Kutularını hemen soğutmak için, kasalar önceden monte edilmiş dört adet 120 mm fan ile birlikte gelir. Fanlar ön tarafa, son 120 mm’lik fan ise kasanın arkasına monte edilmiştir. Bu montaj tasarımı, havanın tüm dahili bileşenlerden geçmesine izin verir ve soğuk havanın ön fanlardan içeri çekilmesini ve arka fan aracılığıyla dışarı atılmasını sağlar.

ZALMAN Z8 kasasının ön panelinde bir bilgisayar güç düğmesi, bir USB 2.0 ve iki USB 3.0 bağlantı noktası, bağlantıyı kolaylaştıran bir kulaklık ve mikrofon girişi bulunur.

ZALMAN Z8 MS Bilgisayar Kasası

Daha iyi uyumluluk için tüm ZALMAN Z8 muhafaza , video kartının maksimum uzunluğu olan E-ATX (280 mm) / ATX / mATX / Mini- ITX boyutundaki anakartları destekler350 mm, işlemci soğutucusunun yüksekliği 160 mm ve güç kaynağı uzunluğu 180 mm’dir. Kasa standart olarak önceden kurulmuş RGB fanlarla gelmez, Z8 MS kasa, kasanın önüne monte edilmiş üç adet önceden kurulmuş RGB fan ile birlikte gelir. ZALMAN Z8 TG, temperli cam bir ön panele sahiptir, kasanın önüne ve arkasına üç RGB fanı takılmıştır.

ZALMAN Z8 Bilgisayar Kasası

Zalman henüz bu kasalar için fiyat bilgilerini ve ne zaman satışa sunulacağını tam olarak açıklamadı.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir