1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Thermalright, Silver Arrow ITX-R Rev A CPU Soğutucusunu Tanıttı

Thermalright, Silver Arrow ITX-R Rev A CPU Soğutucusunu Tanıttı
0

Thermalright bugün, CPU çevresinde maksimum basınç alanı ile tasarlanmış, kompakt, çift alüminyum soğutuculu silver Arrow ITX-R Rev A’yı tanıttı. Silver Arrow, Mini-ITX ve Mid-Tower oyun bilgisayarları için ideal soğutma çözümüdür.

Thermalright Silver Arrow ITX-R Rev Bir CPU soğutucusu, orijinal Silver Arrow ITX-Rc 2017’ye göre biraz daha küçük alüminyum kanatlara sahiptir, bu da soğutucunun ağırlığını 30 gram azaltır, ancak işlemcinin kenetleme yüzeyini artırır. Altı adet yüksek performanslı 6 mm nikel kaplı ısı borusu, işlemci için en verimli ısı dağılımını sağlar.

Thermalright Silver Arrow ITX-R Rev A - CPU basınç alanı

Thermalright şimdi TY-129B olarak adlandırılan fanı yükseltme fırsatını da yakaladı. Bu 130 mm‘lik soğutucu, eski soğutucuda gelen orijinal TY-129’un önceki 300-1300 rpm aralığından daha yüksek olan 600 ila 1500 rpm arasında dönüyor. Sessiz çalışma için optimize edilmiş fanın hava akışı, yaklaşık 19-23 dB gürültü seviyesi ile 28.32 ile 84.97 m³ / h arasında değişir. Radyatör 155 mm x 103 mm x 147 mm (U x G x Y) ölçülerinde ve 630 g ağırlığındadır.

Thermalright Silver Arrow ITX-R Rev A Soğutucu

Thermalright, Silver Arrow ITX-R Rev A soğutucunun 240 W’a kadar CPU termal yüklerini kaldırabileceğini ve bir oyun kompaktlığı için ideal olduğunu iddia ediyor. Desteklenen işlemci soket türleri AM4, LGA1200, LGA115x ve LGA2066’dır. Soğutucunun tasarımı, belirtilen ana kart yuvalarındaki bellek modülleri ve grafik bağdaştırıcıları ile uyumsuzluk olmamasını sağlar. Maalesef şirket fiyatı henüz açıklamadı.

Thermalright Silver Arrow ITX-R Rev A - ROG

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir