1. Anasayfa
  2. Teknoloji

be quiet! Silent Loop 2 CPU Sıvı Soğutucusunu Duyurdu

be quiet! Silent Loop 2 CPU Sıvı Soğutucusunu Duyurdu
0

Sessiz ol! Çok yönlü Silent Loop 2 su soğutma sistemini sunar Güçlü soğutma çözümü, yüksek kaliteli yalıtımlı bir pompaya dayanır. Üç odacıklı tasarım ve yalıtım malzemesinin yoğun kullanımı, pompa gövdesindeki titreşimlerin çoğunu etkili bir şekilde ortadan kaldırarak gürültüyü minimumda tutar.

Be quiet! Su soğutma Silent Loop 2 Sessiz Kanatlar 3 yüksek hızlı fan, yüksek performans ile düşük gürültü sağlar. Bilgisayar kullanıcısı, voltajı 9 ila 12 volt arasında ayarlayarak pompa hızını kontrol edebilirsiniz.

be quiet! Silent Loop 2 (120)

ARGB arka aydınlatma, birlikte verilen denetleyici ile veya ana kart üzerindeki bir konektör aracılığıyla ayrı ayrı ayarlanabilir. be quiet! istenirse kapatılabilen beyaz LED’lerle ayrı ayrı aydınlatılır. Nikel kaplı bakır soğutma yüzeyinin iç tarafında 120’den fazla radyatör şeridi vardır. Emilen ısının verimli bir şekilde soğutucuya aktarıldığı geniş bir yüzey alanı sağlarlar. Bunun için pompa, eşit derecede sessiz ve güçlü 6 kutuplu üç fazlı motor Evrensel su soğutma sistemi ile donatılmıştır.

be quiet! Silent Loop 2 (240 - 280)

Be quiet! Silent Loop 2, 120, 240, 280 ve 360 ​​mm soğutucularla mevcuttur. Radyatör sıvısını hızlı soğutmak için üç adede kadar yüksek hızlı 120 mm veya 140 mm 3 kanatlı fana sahiptir. Yüksek kaliteli PWM fanlar, 6 kutuplu bir motor ve hava akışı için optimize edilmiş kanatlarla birlikte yüksek statik basınç ve sorunsuz çalışma sağlayan, aşınmaya dayanıklı ve dayanıklı hidrolik dinamik yataklarla donatılmıştır. Sonuç olarak, Silent Loop 2 sadece ilk ARGB su soğutma sistemi değil, aynı zamanda bugüne kadarki en güçlü sistemdir.

be quiet! Silent Loop 2 (360)

Çoğu evrensel su soğutma sistemi, soğutma sıvısının eklenmesine izin vermeyen kapalı sistemlerdir. Silent Loop 2’nin ömrünü uzatmak için radyatöre yerleştirilmiş, kolayca erişilebilen bir doldurma portuna sahiptir. Teslimat kapsamına bir şişe uygun soğutucu da dahildir. Silent Loop 2 su soğutma sistemi, tüm yaygın CPU soketlerine uyar. STRX4 işlemciler için montaj kiti, Haziran 2021’den itibaren ayrı olarak satışa sunulacaktır. Be quiet! Silent Loop 2 ise 6 Nisan’dan itibaren satışa çıkacak.

Önerilen perakende fiyatları: 99,90 ABD Doları (120 mm), 129,90 ABD Doları (240 mm), 139,90 ABD Doları (280 mm) ve 159,90 ABD Doları (360 mm).

be quiet! Silent Loop 2 Sessiz ol!

Yazı Kaynakları
be quiet!

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir