1. Anasayfa
  2. Rehber

YouTube Hikaye (Story) Videoları Nasıl İndirilir?

YouTube Hikaye (Story) Videoları Nasıl İndirilir?

Günümüz internet sosyal medya platformlarında bildiğiniz üzere insanların anlık olarak durum paylaşabildikleri ve 24 saat sonrasında otomatik olarak silinen bir story özelliği bulunmaktadır. Bizlerde bu yazımızda sizler için youtube story indirme, youtube hikaye indirme, YouTube Story Videoları Nasıl İndirilir gibi başlıkları cevaplayarak sizleri bilgilendireceğiz.

Genel olarak hikaye özelliği bildiğiniz üzere snapchat, instagram, facebook gibi platformlarda kullanılmaktadır ve kullanım oranı olarak da büyük bir kitle bulunmaktadır. Son zamanlarda youtube uygulaması içerisinde gelen güncellemeler ile birlikte artık youtube’da da hikaye özelliği bulunmaktadır. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konumuza geçerek bizleri hangi adımların beklediğine göz atabiliriz.

Bir diğer yazımız olan youtube arka planda çalıştırma yazımıza göz atabilir ve bu faydalı bilgiden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

YouTube Story Hikaye Nasıl İndirilir ?

  1. İlk olarak “youtube” uygulamasına giriş yapıyoruz.
  2. Takip ettiğiniz bir kanalın “hikaye” bölümüne giriyoruz.
  3. Buradan ise indirmek istediğiniz “story’e” tıklayarak açıyoruz.
  4. Şimdi ise “Paylaş” butonuna tıklayarak “bağlantıyı kopyala” diyoruz.
  5. Bağlantıyı kopyaladıktan sonra tarayıcımızdan “SaveFrom.net” sitesine giriyoruz.
  6. Kopyaladığımız bağlantıyı buraya yapıştırarak “indir” butonuna tıklıyoruz.
YouTube Story Hikaye Nasıl İndirilir
savefrom.net aracılığıyla YouTube hikaye ve story videolarını ücretsiz indir

Bu işlemleri tamamladıktan sonra artık kolayca istediğiniz kadar youtube story indirme veya YouTube Story Videoları Nasıl İndirilir işlemini gerçekleştirmiş olacaksınızdır ve cihazınızın indirilenler klasörüne hikayeler inmiş olacaktır.

Son zamanlarda özellikle youtube hikaye özelliği popülerliği artmaya başlamış durumda ve bende bu konu ile alakalı sorulara yönelerek sizlere yardımcı olmaya çalışmaktayım. Sizlerde aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi bırakabilir, youtube story kullanıp kullanmadığınızı belirtebilirsiniz.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir