1. Anasayfa
  2. WonderFox

WonderFox DVD Ripper Pro – Ücretsiz Lisans Key

✔Ücretsiz Kayıt Kodu. ✔Full Sürüm ✔Ömür Boyu Kullanım.

WonderFox DVD Ripper Pro – Ücretsiz Lisans Key
0

WonderFox DVD Ripper Pro yazılımı için ücretsiz lisans key alın. Kapsamlı DVD koleksiyonunuzu hemen hemen her videoyu, ses ve cihaza kopyalamak için en hızlı çözümü sağlayan gerçek 1 numaralı hızlı DVD kopyalama yazılımıdır.

WonderFox DVD Ripper Pro Lisans Key

WonderFox DVD Ripper programını ücretsiz almak için ilgili butondan hediye promosyon sayfasına gidebilir veya aşağıda verilen hazır lisans key anahtarı ile programınızı ücretsiz olarak etkinleştirebilirsiniz.

VC-DRPB-5ED3400789-928D3BFC43-8BBD43F621

WonderFox DVD Ripper Pro Nedir?

WonderFox DVD Ripper Pro, DVD’lerinizi dijital formata dönüştürmenize izin veren bir DVD ripleme yazılımıdır. Bu yazılım, DVD’lerinizi dijital videolara ve ses dosyalarına dönüştürerek, DVD’lerinizi farklı cihazlarda izlemenize ve saklamanıza olanak tanır.

WonderFox DVD Ripper Pro, DVD’leri MP4, AVI, MKV, MOV, WMV, MPG, iPhone, iPad, Android cihazlar ve daha birçok popüler video formatına dönüştürebilir. Ayrıca, DVD’lerinizdeki kopya korumalarını da kırabilir, böylece DVD’lerinizin kopyalarını oluşturabilirsiniz.

WonderFox DVD Ripper Pro ayrıca, yüksek hızda DVD ripleme ve dönüştürme işlemleri için donanım hızlandırma teknolojisini kullanır. Bu da, büyük boyutlu DVD’leri bile hızlı bir şekilde dijitalleştirmenize olanak tanır.

WonderFox DVD Ripper Pro Özellikleri

  • Sıkıştırma Oranı, Dosya Boyutu ve Çıktı Kalitesi Arasında Mükemmel Dengeleme sağlar.
  • DVD videolarından JPG ve BMP’ye ekran görüntüsü almayı destekler.
  • Bir DVD’yi (7,5 GB) kaliteden ödün vermeden dijital videoya (1-2 GB) sıkıştırın.
  • 150 dakikalık bir DVD’yi 0 Kalite Kaybıyla MP4, AVI, MKV, MOV, WMV, Apple ProRes, vb.’ye kopyalamak için yalnızca 20 dakika ve bir DVD’yi MPG’ye yedeklemek için çok daha az süre (yalnızca 5-10 dakika)
  • 99 başlık arasından doğru başlığı kolayca bulun ve reklamları, fragmanları, önizlemeleri ve diğer istenmeyen klipleri kaldırın.
  • Ayrıca DVD’ye altyazı eklemenize (kodlanmış altyazılar, yazılımsal altyazılar, zorunlu altyazılar), konser DVD’lerinden, müzik DVD’lerinden ses kopyalamanıza ve daha fazlasına yardımcı olur.
  • Yerleşik video düzenleyici, DVD filmlerinizin bölümlerini kolayca kesmenize ve düzenlemenize de izin verir.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir