1. Anasayfa
  2. Android

Warpath APK 2.01.01 indir

Warpath APK 2.01.01 indir
0

Yoğun savaş deneyiminin tadını çıkarmak için Android için Warpath Apk Son Sürüm Ücretsiz indirin. Son sürüm apk’da sınırsız parayı kullanın.

Warpath APK Bilgileri 2.01.01

Uygulama Adı Warpath
İşletim Sistemi Android 5.0+
Son sürüm 2.01.01
Google Play Bağlantısı com.wondergames.warpath.gp
Fiyat Bedava
Boyut 71.60 Mb
Kategori Strateji

Warpath, LilithGames’ten bir aksiyon ve strateji oyunudur. Oyun hızla popüler hale geliyor ve Google Play Store’da şimdiden yaklaşık bir milyon yüklemeye sahip. Warpath ilgi çekici bir oyundur ve oyunu oynamayı asla bırakmak istemezsiniz. Bu oyunda zevk alacağınız çok ilginç şeyler var. Sunduğu tüm özelliklerin keyfini çıkarmaya başlamak için Warpath’i indirin.

Kötülüğün reenkarne olmasını engellemek için gerekenlere sahip misiniz? O zaman yeteneklerinizi ortaya çıkarmak için bu oyunu indirmelisiniz. Saplantılı ve mide bulandırıcı eğitim ritüelleri ve kötülüğün beyin yıkama uygulamaları durumu ağırlaştırıyor. Pek çok masum hayat kaybedildi ve barbar ordusu güç kazanmaya devam ediyor.

Eşsiz ve güvenilir bir Warpath’ı adalete ve özgürlüğe götürmek için bir komutan gereklidir. O komutan sen olabilir misin? Ordunuzu güçlü silahlar ve mühimmatla eğitmeniz ve donatmanız gerekir. Bu oyunda bir strateji çok önemlidir.

Bu oyunu tereddüt etmeden indirin.

Warpath Apk Özellikleri

Bu oyunda eğlenmek için çok ilginç özellikler var. İşte oyunun sunduğu ana özellikler.

Ordunuz

Bu oyunda ordunuzu yaratacaksınız. Önemli olan onları yükseltmek ve her birimi maksimuma çıkarmak. Warpath ayrıca kilitlemeniz ve yüklemeniz için bir WW2 cephaneliği sunar. Amaç, ordunuzu küresel savaş alanında savaşmaya hazır hale getirmektir. Oyunla ilgili ilginç şeylerden biri de birimlerinizi özelleştirebilmeniz. Bunu silahlarınızı sökerek, monte ederek, yükselterek ve değiştirerek yapabilirsiniz.

Piyade, topçu, roketatar, tank, tank avcısı ve daha fazlasını seçmek için oyunu şimdi indirin. Bu oyunda deneyimlemeniz için sonsuz bir savaş dizisi var.

Küresel İttifaklar

Oyunla ilgili bir başka şaşırtıcı şey ise dünyanın farklı yerlerinde küresel savaşçılara katılabilmeniz. Stratejinizi düşman hedeflerine karşı toplu olarak serbest bırakabilirsiniz. Bu oyunda bölgenizi genişletin ve farklı yerleri işgal edin.

Savaş meydanında hüküm sürebilir misin? Daha fazla kuvvet toplayın ve hedeflerinize karşı güç kazanın.

Tarihi Seferler

Bu oyunun çok ilginç özellikleri var ve buna sunduğu gerçek kampanyalar da var. Birimlerinize komuta edecek ve onları şehir manzaralarından ve zorlu arazilerden göndereceksiniz. Amaç, tüm düşmanlarınızı takip etmek ve yenmektir.

Yolda farklı müttefiklerle tanışacağınızı belirtmekte fayda var. Bu, oyun etkileşimini daha dinamik hale getirmeye yardımcı olacak ve görevleri tamamlamak daha kolay olacaktır.

İlgi Çekici Hikayeler

Warpath, karşı koyamayacağınız süper ilgi çekici bir hikaye sunuyor. Bölümlerin farklı yönlerde geçtiği zorlayıcı bir arsaya sahiptir. Arsa baştan çıkarıcı ve bu, sunduğu sinematik oyunla birleşiyor.

Farklı özelliklerin kilidini açmak ve savaşırken daha fazla diyalog yaşamak için oyunu şimdi indirin.

Büyüleyici Karakterler

Oyunda farklı karakterler var, bu da onu ilginç kılan şeyin bir parçası. Bu oyundaki her rolden kişisel bir dokunuş alacaksınız. Buna Eruptor, deneyimli Jack Spanner, güzel Adjutant, şefkatli ışık Meleği ve daha fazlası dahildir.

Warpath Apk Android Ücretsiz İndir

Sunduğu tüm özelliklerin ve daha fazlasının keyfini çıkarmak için bu oyunun en son sürüm apk’sını ücretsiz olarak indirin. Gelişmiş özelliklerin keyfini çıkarmaya başlamak için Warpath Apk’yi indirin

Sonuç

Karanlık güçleri yenmek için cihazınıza Warpath’in en son sürümünü indirin.

Warpath 2.01.01 APK Orijinal

Google Play’deki orijinal sürüm

warpath apk indir (71.60 Mb)

OBB Dosyası indir (657.09 Mb)

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir