1. Anasayfa
  2. Turk Telekom

Türk telekom iletişim

Türk telekom iletişim
0

Türk telekom iletişim numarası müşterileri tarafından araştırılıyor. Türkiye’nin en eski ve ilk telekomünikasyon operatör olan Türk Telekom hem mobil hem de ev için internet vb. hizmetler sunuyor. Mobil kullanıcıları müşteri hizmetlerine 9333’ü arayarak ev telefonu ve interneti için 02127070375’iyi ev telefonu aboneliği işlemleri için ise direk 08002119333 nolu hattı arayabilirsiniz.

TNET Müşteri Hizmetleri

TNET Müşteri Hizmetleri irtibat numarası nedir sorusu da yanıt arananlar arasında yer alıyor. Milyonlarca kullanıcısı bulunan TTNT Türk Telekom ile birleşen bir internet markasıdır. Bu markanın internetini kullanan müşterileri herhangi bir soru, sorun ve şikâyet bildirimi için 444 1 444 No’lu hattı hızlıca arayabilir. Bu irtibat numarasını;

  • İnternet ile ilgili yaşadığınız bağlantı sorunları
  • Yeni internet bağlama hizmeti
  • Modem arızaları
  • Diğer şikayetler
  • Fatura bilgi işlemleri için arayabilirsiniz.

TTNET çağrı merkezini günün her saatinde arayabilirsiniz. Çünkü çağrı merkezi müşteri temsilcileri 7/24 şekilde hizmet veriyor.

Türk Telekom Online

Türk Telekom Online işlemler için onlineislemler.turktelekom.com.tr adresini ziyaret etmeniz gerekiyor. İlgili adresi ziyaret ettiğinizde sizi giriş ekranı karşılıyor. Bireysel müşteri giriş ekranından mobil ya da ev internet/ ev telefonu/tivibu seçeneklerine tıklayıp giriş yapın. Bu giriş sırasında eğer Türk Telekom mobil kullanıcısı işlemleri yapacaksanız mobil kısmında eğer diğer hizmetlerden faydalanıyorsanız da ev internet/ ev telefonu/tivibu seçeneğine tıklayarak ilerleyin. Çağrı merkezi üzerinden yapacağınız tüm işlemleri online olarak bu adres üzerinden de yapabilirsiniz.

Türk Telekom evde internet Müşteri Hizmetleri

Türk Telekom evde internet Müşteri Hizmetleri irtibat numarası 444 1 444 ‘dır. Evde internet bağlatmak, bağlı ev interneti ile ilgili sorunlar hakkında görüşmek üzere bu numara üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Türk Telekom çağrı merkezi numarasını günün her saatinde arayabilirsiniz. Müşteri temsilcileri 7/24 hizmet veriyor.

Türk Telekom internet Arıza

Türk Telekom internet Arıza numarası 444 1 444 veya 444 5 444’dir. Her iki çağrı merkezi irtibat numarası üzerinden iletişime geçerek mevcut arıza bildirimini yapabilirsiniz. Müşteri temsilcileri bildiriminize istinaden arıza kaydı açarak gerekli teknik ekibe iletecektir.

Daha fazla bilgi almak için; https://www.numarasiadresi.com/turk-telekom-musteri-hizmetleri-cagri-merkezi-telefon-numarasi-musteri-hizmetleri-iletisim-bilgileri/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir