1. Anasayfa
  2. Android

Top War Battle Game 1.182.0 APK indir

Top War Battle Game 1.182.0 APK indir
0

Android için Top War Battle Game APK Son Sürüm’ü şimdi ücretsiz indirin. Birliklerinizi birleştirdiğiniz, yükselttiğiniz ve savaştığınız eğlenceli bir strateji oyununun tadını çıkarın.

Top War Battle Game APK 1.182.0 APK Bilgileri

Uygulama İsmi En İyi Savaş Savaşı Oyunu
İle uyumlu Android 4.2+
Son sürüm 1.182.0
Google Play Bağlantısı com.topwar.gp
Fiyat Bedava
Boyut 150.38 Mb
Kategori Strateji

Savaş zamanı. Üssünüzü ve birimlerinizi oluşturun, yükseltin ve diğer oyunculara karşı savaşın. Stratejik bir savaş deneyimi için Android için Top War Battle Game’i indirin.

Top War Battle Game Özellikleri

  • Yükseltmek İçin Birleştirin. Farklı yapılarınızı ve birimlerinizi bir araya getirerek büyütün. Bu anlaşılması basit bir kavramdır.
    Çeşitli Birimleri İşe Alın. Su, hava, kara kuvvetleri cephaneliğinize eklenmeye hazır. Sonra toplanın ve savaşa hazırlanın!
  • Farklı Sınıflar Arasında Seçim Yapın. Tercih ettiğiniz savaş tarzına bağlı olarak, savaş alanına geleneksel, taktiksel ve hatta bilimsel yaklaşımlar uygulayabilirsiniz.
  • Üssünüzü Kurun. Çorak bir adada başlayın. Bu noktadan itibaren onu yeni üssünüz yapacaksınız. Onu inşa edin, süsleyin ve hesaba katılması gereken bir güç haline gelmek için büyüyün.
  • Diğer Oyunculara Karşı Savaş. Çevrimiçi savaşlar, karışıma başka bir eğlence katmanı ekler. Tam hakimiyet için arkadaşlarınıza meydan okuyun veya yabancılarla savaşın.

Grafikler

Top War Battle Game’deki grafikler aslında oldukça iyi. Strateji tabanlı bir birim oyunu olarak, genellikle tüm yönleri yukarıdan aşağıya bakarsınız. 2D sanat tarzı, savaş alanına oyun gibi açık yürekli bir tema ekler.

Farklı yaştaki oyuncular oyuna girebilir ve kendilerini rahat hissedebilirler. Hiçbir şey çok gerçekçi değil, ancak daldırmadan uzaklaşmak için gerçek de değil.

Sonuçta, bu oyunun türüne göre her şey uygun.

Top War Battle Game APK Ücretsiz İndir

Rekabete bir adım önde başlamak için bu özelliğin keyfini çıkarın. Öyleyse, başkalarının hükümdarlığına başlamak için oyunu şimdi indirin!

Top War Battle Game 1.182.0 APK Orjinal

Google Play’deki orijinal sürüm

top-war-battle-oyunu-1.182.0.apk (150.38 Mb)

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir