1. Anasayfa
  2. Teknoloji

TEAMGROUP Yeni T-FORCE DELTA RGB DDR5 RAM Serisini Piyasaya Sürüyor

TEAMGROUP Yeni T-FORCE DELTA RGB DDR5 RAM Serisini Piyasaya Sürüyor

TEAMGROUP, RGB aydınlatma efektlerine sahip ilk modüller olan yeni T-FORCE DELTA RGB DDR5 serisini piyasaya sürüyor.

TEAMGROUP, 2020’nin sonundan bu yana DDR5 geliştirmede ön saflarda yer alıyor ve kapsamlı doğrulama testleri yapmak için anakart üreticileriyle yakın işbirliği içinde çalışıyor.

Şirket, yeni PMIC DDR5 mimarisinive XMP hız aşırtma parametrelerini test ederken ve araştırırken çok verimli sonuçlar elde etti. TEAMGROUP bugün, oyunculara RGB aydınlatma ve yüksek performans sağlayan yeni T-FORCE DELTA RGB DDR5 RAM’i piyasaya sürdü.

Beyaz T-FORCE DELTA RGB DDR5 modülü

T-FORCE DELTA RGB DDR5, geniş açılı RGB kenarları ve minimal geometrik yüzeyi olan büyük bir soğutucuyu korurken DELTA DDR4 serisinin tasarımını sürdürüyor.

Genel görünüm, gizli dövüşçülerden ilham alan şık bir tasarımla daha da geliştirildi. Ayrıca, her bir RGB LED’in rengi ve yanıp sönme hızı bağımsız olarak ayarlanabilir, bu da aydınlatma efektlerini özelleştirmek için tipik RGB DDR4 belleğe göre daha fazla özgürlük sağlar.

Şu anda, aydınlatma testi için ASUS, GIGABYTE, MSI, ASROCK, BIOSTAR ve diğer anakart üreticilerine örnekler gönderildi. Oyuncular, üreticinin yazılımını kullanarak kendi muhteşem RGB efektlerini kolayca özelleştirebilecekler.

T-FORCE DELTA RGB DDR5 Siyah Modül

Yeni nesil RGB belleklerin ilk serisi, Intel XMP 3.0 profilleriyle tek tıklamayla hız aşırtmayı destekleyecek ve DDR4 nesil sınırının çok ötesinde, 4800 MHz ile 5600 MHz arasında değişen 16 GB ve 32 GB kapasitelere sahip olacak. Olağanüstü performans sunmanın yanı sıra, bu sürümdeki en büyük fark, yeni yapılandırılabilir PMIC mimarisidir.

Ürün için orijinal garanti süresi 3 yıldı, ancak hammadde veya teknolojinin geliştirilmesine bağlı olarak ayarlanacaktır.

T-FORCE DELTA RGB DDR5 serisi RAM’in, yeni nesil anakartların piyasaya sürülmesiyle birlikte 2021’in dördüncü çeyreğinde dünya çapında mağaza raflarına çıkması bekleniyor.

Ayrıntılı bilgi için resmi TEAMGROUP web sitesinde bulabilirsiniz.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir