1. Anasayfa
  2. Android

StickerGO APK indir

StickerGO APK indir
0

StickerGO, WhatsApp gibi popüler mesajlaşma uygulamalarında kullanılabilecek çeşitli kategorilerde sticker’lar sunar. Kullanıcılar, bu uygulama sayesinde WhatsApp’ta veya diğer mesajlaşma uygulamalarında, farklı konseptlerdeki sticker’ları kullanarak mesajlarına renk katabilirler.

Tasarım olarak, göz ve estetik zevkleriniz düşünülerek tasarlandı, ziyadesiyle istediğiniz gibi. Aradığınız her şey kategorize edilmiş, etiketlere ayrılmış ve kendine has başlıklara sahip bir şekilde yayınlanmıştır. İçerikleriniz ve aradıklarınız için en ideal platform.

Her WhatsApp çıkartma için onlarca farklı uygulama indirmenize gerek yok, StickerGO’da zaten her gün güncellenen binlerce WhatsApp çıkartma paketi var.

Dünyaya yayılan ağımız sayesinde yaratıcılığınızı çok daha fazla kişi ile buluşturabilirsiniz. Kayıt olun ve bu dünyanın parçası olduğunuzu gösterin! Kendi çalışmalarınızı mağazamızda paylaşın, diğer kullanıcıları ve paylaşımlarını takip edin, takip edilin.

StickerGO APK İndir

StickerGO APK dosyasını aşağıda yer alan linkten kolaylıkla indirebilirsiniz. Diğer yandan, mobilde kullanmak için Google Play Store’dan da indirme işlemi yapabilirsiniz.

APK Boyutu 7 MB ✔
Toplam İndirme 1 Mn+ ve Üzeri
Değerlendirme 5 Üzerinden 3,9 ✌
Geliştirici Hazar BOZKURT
StickerGO APK İndir

StickerGO APK Özellikleri

StickerGO APK’nin özellikleri şunlardır:

  • Geniş kategori seçeneği: StickerGO, kullanıcılara farklı konseptlerdeki sticker’ları sunar. Sevgililer Günü, doğum günü, yemek, hayvanlar gibi çeşitli kategorilerden oluşan sticker’lar arasından seçim yapabilirsiniz.
  • Kolay kullanım: Kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Kullanıcılar, tek bir tıklama ile sevdikleri sticker’ı seçip mesajlarında kullanabilirler.
  • Güncellenen sticker’lar: StickerGO, sürekli olarak yeni sticker’lar eklenerek güncellenir. Bu sayede kullanıcılar, her seferinde yeni sticker’lar keşfedebilirler.
  • Ücretsiz: StickerGO APK, tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Kullanıcılar, tüm sticker’ları ücretsiz olarak kullanabilirler.
  • Düşük boyut: Düşük boyutlu bir uygulama olduğu için cihazınızda çok fazla depolama alanı kaplamaz.
  • Çoklu dil desteği: Birden fazla dil seçeneği sunar. Bu sayede uygulamayı farklı dillerde kullanabilirsiniz.

StickerGO APK Ekran Görüntüsü

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir