1. Anasayfa
 2. SEO
Trendlerdeki Yazı

Semrush Ücretsiz Deneme 14 Günlük PRO ve Guru Plan 2024

Semrush Ücretsiz Deneme 14 Günlük PRO ve Guru Plan 2024

Semrush Pro veya Semrush Guru ücretsiz deneme sürümü hesabını ücretsiz bir şekilde nasıl oluşturacağınız konusunda size rehberlik edeceğim.

Semrush Ücretsiz Deneme Planı: Pro ve Guru

Semrush Ücretsiz Deneme Sürümü 2024: Pro & Guru hesabını ücretsiz deneyin. Aşağıdaki adımları dikkatlice takip edip, semrush pro ve guru hesaplarını her hafta ücretsiz olarak açabilirsiniz.

14 Günlük Ücretsiz Semrush Guru Deneme

14 Günlük Ücretsiz Semrush PRO Deneme

 1. Bu özel ücretsiz deneme teklifi sadece yeni kullanıcılar içindir. Bu yüzden işlemlere başlamadan önce Semrush’ta yeni bir hesap oluşturmalısınız.
 2. Semrush’ın ücretsiz deneme sayfasına götürecek olan yukarıdaki promosyon bağlantısına tıklayın.
 3. Semrush’a kayıt olduktan sonra ücretsiz deneme ayrıntılarınızı ekranınızın sağ tarafında çıkacaktır. Aşağıdaki ekran görüntüsünde görebileceğiniz gibi, bugünün ücreti 0,00 ABD dolarıdır..Semrush PRO 30 Günlük Ücretsiz Plan için abone ol
 4. Sanal kart bilgilerinizi ve fatura adresinizi girin (6.Maddede nasıl sanal kart oluşturabileceğinizi gösterdim) ardından ücretsiz denemeyi başlatmak için “Siparişi Ver” düğmesine basın.
 5. Ücretsiz bir sanal kart oluşturmak için Poca mobil uygulamasını açın ve kayıt işlemlerinizi tamamlayın.
 6. Sanal kartın içine 1 dolar’a yakın para yüklemeniz gerekiyor. (Yetersiz fon uyarısı hatası verirse 1.5 USD para yükleyin) Para geri iade edilecek deniliyor ama para iadesi yapmıyor nedense ama kendi tercihinizdir 1 dolara zaten bunu kullanmak bile bedava sayılır. 😎
 7. Semrush guru 14 günlük hesap oluşturma işlemini sanal kartım ile yaptım aşağıda çalıştığına dair kanıtı bırakıyorum. :)

Sanal Kart Hizmeti Sunan Uygulamalar

Sanal Kart Hizmeti Sunan Uygulamalar

Sanal kart hizmeti sunan uygulamalar, kullanıcıların fiziksel bir kredi kartı olmadan çevrimiçi ödemeler yapmalarına olanak tanıyan mobil uygulamalardır. Bu uygulamalar, kullanıcılara tek kullanımlık veya geçici bir kredi kartı numarası vererek, güvenli bir şekilde çevrimiçi ödemeler yapmalarına olanak tanırlar.

İşte popüler sanal kart uygulamaları:

 • Papara
 • Vodafone Pay
 • Uption
 • İninal
 • N Kolay
 • Pep
 • Fups
 • Sipay
 • Pokus
 • Hayhay
 • Ozan SuperApp
 • ExenPay
 • FastPay
 • Poca
 • Hadi
 • PopyPara
 • Param
 • Papel 🆕 Yeni Uygulama
 • Mono 🆕 Yeni Uygulama

Bu uygulamalar genellikle kullanıcıların para yatırmalarına, para çekmelerine ve para transferi yapmalarına da olanak tanır. Ancak, kullanıcılarının kişisel bilgilerinin güvenliği açısından dikkatli olmaları ve yalnızca güvenilir uygulamaları kullanmaları önerilir.

Semrush 1 Aylık Hesap Satın Al

Semrush 1 aylık uygun fiyata hesap satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken 1 Aylık semrush panel paketi için Toolsminati sitesine bu adres üzerinden https://app.toolsminati.com kaydolmanız yeterli olacaktır.

Ben 1 aylık semrush paketini ₹249 Hindistan Rupisi karşılığında satın aldım. Türk parasına oranla 97 ödedim. Gayet makul bir fiyata satın almış oldum çünkü diğer lisans satış sitelerinde 14 günlük semrush guru veya pro hesap 150 ₺ civarında satılıyor. Satın aldığıma dair abonelik bilgilerim aşağıda sizlere gösterdim.

ToolsMinati sitesinin özelliklerini yakından inceleyelim;

Tek Tıklamayla Erişim

Araçlara doğrudan tek tıklama sistemiyle erişin; üçüncü taraf uzantıları yüklemenize gerek yoktur. Bilgisayar sistemindeki ve Cep Telefonlarındaki araçlara kolayca erişin.

ToolsMinati Aktif Abonelikler
ToolsMinati Aktif Abonelikler

Dünya Çapında Ödemeler

ToolsMinati, dünya çapında ödeme almak için Kredi, Banka kartları, Paytm, UPI, Net Bankacılık, Paypal ödeme ağ geçitlerini kabul eder. Her ödeme güvence altına alınır.

%100 Gizlilik ve Güvenlik

Kullanıcının gizliliğine odaklanmak çok katıdır, her veri E2E politikamız kapsamında şifrelenir, hatta toolminati bile verilerinizi arka uçtan göremez.

Canlı Sohbet Desteği

ToolsMinati hizmet ekibi, 12 saat açık canlı destek yöntemi ve günde 14 saat e-posta hizmet hatları ile tamamlanan 7/24 bilet inceleme platformuna sahiptir.

Seçilmiş Deneyim

Toolsminati, en son teknolojiyle desteklenen ve kullanıcılara sunulan verilerin geliştirilmesiyle en hızlı ve en iyi kullanıcı arayüzü deneyiminden birini sağlar.

Güvenilir Fiyatlandırma

ToolsMinati, dijital pazarda pahalı ve popüler araçları gerçekten güvenilir fiyatlarla sunan en ucuz grup satın alma araçları tedarikçileri arasında yer almaktadır.

Toolsminati Sıkça Sorulan Sorular

Toolsminati Paylaşılan Hesap mı Yoksa Özel Hesaplar mı Sağlıyor?

Grup Satın Alma Hizmetleri olarak ToolsMinati, paylaşılan hesaplar sağlar, ancak kullanıcı verileri sunucularımızda güvende olacaktır (ToolsMinati bile bilgilerinizi göremez veya izleyemez). ToolsMinati’de Müşteri gizliliği öncelikli konudur ve bunu her geçen gün daha güvenli hale getiriyoruz.

ToolsMinati’de kaç IP’ye/cihaza izin veriliyor?

ToolsMinati, kullanıcı başına bir hesabı, bir kullanıcının erişimini başkaları arasında paylaşamayacağı şekilde sınırlandırır. Farklı IP’lerden/Cihazlardan birden fazla oturum açmak, hesabın kalıcı olarak askıya alınmasına neden olur (Ayrıca Proxy, VPN, RDP Kullanımı kesinlikle yasaktır).

Bir kullanıcı Office ve Home’da tek bir hesap kullanabilir mi?

ToolsMinati, bir kullanıcının iki farklı IP veya Cihazda bir hesabı kullanamayacağı şekilde 2 veya daha fazla cihaz arasında erişimin paylaşılmasına izin vermez. Kullanıcının evden ve ofisten erişim sağlamak için iki ayrı hesap satın alması gerekir.

Kullanıcı para iadesi alacak mı?

ToolsMinati, yalnızca herhangi bir birincil hizmet/araç üç veya daha fazla gün boyunca çalışmadığında geri ödemeyi başlatacaktır.

Satın aldığım araçlara nasıl erişebilirim?

ToolsMinati, özel bir kontrol paneli aracılığıyla erişim sağlar; araçlara doğrudan erişim sağlanır; bazı durumlarda, kullanıcının araçlara erişmek için uzantılar yüklemesi gerekir.

Hesaplarda herhangi bir sınırlama var mı?

Esas olarak araçların/hizmetlerin çoğuna erişim sınırsız olacaktır. Ancak bazı araçlar bazı numaralarla sınırlıdır, bu konuda sohbet destek talebinde bulunabilirsiniz.

SEMrush Nedir?

Kısaca SEMrush, web sitemizin google’daki varlığını optimize etmeye yardımcı olan güçlü bir SEO aracıdır. Başarılı pazarlama kampanyaları yürütmenize ve ilgi çekici içerik oluşturmanıza yardımcı olacak bir araçtır.

Kitlenizi çevrimiçi ortamda daha hızlı çekmenize ve büyütmenize yardımcı olacak SEO, içerik pazarlaması, rakip araştırması, PPC ve sosyal medya pazarlaması üzerine 50’den fazla aracı şimdi ücretsiz olarak deneyin!

Neden SEMrush?

Başlamadan önce, SEMrush’ın bilinen en iyi SEO araçlarından biri olduğunu ve bunu kendi web sitem için kullandığımı sizlere bildiriyorum. Rakipleri çok olmasına ve hatta birkaçını kullanmama rağmen, dünyanın dört bir yanından teknisyenleri kendine çekmek için inanılmaz özellikleriyle birinci sınıftaki yerini tutmayı başardı.

Bu aracı kullanmayı neden tercih ettiğimin tüm avantajlarına bir göz atalım.

Bu aracın birçok özelliği olmasına rağmen, burada sadece SEMrush’ta en çok sevdiğim özellikleri paylaşıyorum;

 • Anahtar Kelime Araştırması: Bir SEMrush hesabıyla, rakiplerinizin Google’da sıraladığı eksiksiz bir anahtar kelime veritabanı bulmanıza yardımcı olan harika anahtar kelime araştırma aracına erişebilirsiniz.
 • Organik Araştırma: Sitenizdeki trafik, sıraladığı anahtar kelimeler hakkında size çılgın arama sonuçları veren bir organik araştırma seçeneği alıyorsunuz ve en sevdiğim kısım, trafiğin web sitenizden elde ettiği tahmini toplam geliri öğrenmiş oluyorsunuz.
 • Bağlantı Oluşturma Aracı (Favorim): Hızlı ve kolay bir şekilde geri bağlantılar oluşturmak için güçlü bir araçtır. Dolayısıyla, yeni başlayan biriyseniz geri bağlantı oluşturmanın önemini iyi biliyorsanız, doğru yolu bulmak için başka birşey aramanıza gerek yoktur.
 • Backlink (Geri Bağlantı) Denetimi (Backlink Audit): Bu seçenekler, web sitenize verilen geri bağlantıları sürekli olarak izlemenize ve zaman zaman sitenizin iyiliği için artık olmayanları kaldırmanıza yardımcı olur.
  Ve diğer pek çok şaşırtıcı avantajla, web sitenizi sıralamanın en iyi yolunu elde edersiniz.

Özet

Bu altın fırsatı yakalamak için geç kalmayın. SEMrush guru 14 günlük ve Semrush pro 14 günlük ücretsiz deneme sürümünü etkinleştirmek için yukarıda paylaştığımız bağlantıya tıklamanız yeterlidir. Bu makaleyi sonuna kadar okuduğunuza göre, umarız tüm sorularınızın cevaplarını almışsınızdır. Şimdi bu geniş topluluğun bir parçası olma ve yeni zirvelere ulaşma şansı ve başarısını ortaya koyun.

Aşağıdaki yorum bölümünden Semrush hakkındaki düşüncelerinizi bana bildirin.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (58)

 1. 1 Mayıs 2022

  Selamlar. Ne yazık ki link ölmüş :( Yenisini ekleme imkanınız var mı acaba ? Teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim

 2. Gerçekten çok teşekkür ederim 1 aydır uğraşıyorum ve senin yöntem sayesinde semrush kurdum çok teşekkür ederim . link ölmemiş söylediği yöntemle yapınca oluyor

 3. Sanal kart için Fups mu kullanmak lazım ? bankalarınkini denedim kabul etmedi

 4. hocam artık iade yapmıyor. 1 doları çekiyor öyle kalıyor yani 1 dolara almış oluyoruz geri iade yapmıyor

 5. 9 Kasım 2022

  fubs dan kart oluşturduk ancak Üzgünüz, girdiğiniz kredi kartı bu ödeme için kullanılamaz. Lütfen farklı bir kart sağlayın. böyle hata veriyor artık 20tl var kartın içinde bittimi acaba

 6. hocam teşekkürler sadece iade vermedi

 7. hocam sipay da patladı galiba yeni kart oluşturup deniyorum hata veryor.

 8. Uptionuda denedim oda patlamış şuan sorunsuz calışan bir banka var mı teknobird emeğine sağlık güncel bilgileri bizimle paylaşırsan cok mutlu oluruz

 9. hocam selam, promosyon sayfası iptal olmuş sanırım. Yeni promosyon inki varsa paylaşabilir misiniz?

 10. Uption hala çalışıyor mu

 11. yeni çalışan sanal kart hangisi acaba

 12. HayHay uygulamasından sanal kart oluşturdum ve kabul edildi.

 13. Geçen sefer Hay Hay ile yapmıştım ama bu sefer ödemeyi kabul etmiyor. Güncel, ödeme kabul edecek sanal kart nedir acaba?

 14. Merhaba, şu anda sorunsuz olan uygulama hangisi acaba ödeme için?

 15. 30 Ağustos 2023

  Artık Sipay kartı da kabul etmiyor.
  Kabul eden kart var mı acaba?

 16. Hocam poca da olmuyor artık var mı önerdiğin bir kart :(
  Sorry, the credit card you entered cannot be used for this payment. Please provide a different card.

 17. şu an hangi kart ile alıyorsunuz hocam

 18. bilgi için teşekkürler çok işime yaradı

 19. 7 Kasım 2023

  Merhabalar hocam,
  Şuan semrushın kabul ettiği bir sanal kart var mı?
  Fiziksel kartlarımın hepsi bitti:D

 20. hocam 14 günlük veya 7 günlük ücretsiz hesap alamıyoruz sanırım herhalde. Hiç biri olmuyor uygulamaların verdiği kartların.

 21. Toolsminatideki 30 günlük semrush hesabı, pro hesap mı yoksa guru hesabı mı?

  • Herhangi bir adı yoktur sadece semrush diye geçiyor. Ama guru olarak paylaşım yapabilirler diye tahmin ediyorum.

   • Toolsminati üzerinden semrush’ı ne kadar süredir kullanıyorsunuz? Semrush’a giremediğiniz oldu mu hiç?

    • Arada bakıma alıyorlar ortak kullanım olduğu için limitler doluyor onun dışında sorunsuz kullanıyorum.

     • Şimdi yeni güncelleme getirdiler. Sağ üstte log in ve sign up butonları gelmiş güncellemeden sonra. Semrush’un resmi sitesinden hesap açıp, toolsminatide giriş yapmaya çalıştım girmiyor. Toolsminatide sorunsuz kullanıyordum, güncellemeden sonra kullanamaz oldum bu yüzden. Nasıl çözebilirim bu sorunu?

     • Semrush özellikleri aktif etmemişlerdir yada limit dolmuştur yenilememişlerdir toolsminati yetkilileri. O yüzden kayıt ol özelliğini görüyorsunuz.

 22. Çalışan bir sanal kart mevcut mudur acaba?

 23. Toolsminati semrush için güncelleme sayfasında bırakıyor ve destekleri yanıt vermiyor, alırken dikkat edin, şans işi tamamen.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir