1. Anasayfa
  2. Genel

Sebo Cami Süpürgelerinin Diğer Süpürgelerden Farkları Nelerdir?

Sebo Cami Süpürgelerinin Diğer Süpürgelerden Farkları Nelerdir?
0

İslam dininin ibadethaneleri ve toplanma yerleri olan camilerin Müslümanlar için en verimli hale getirilmesi için iç dekorasyonunun hazırlanması, bakım ve temizliğinin düzenli aralıklarla yapılması gerekir.

Camiye Dair web sitesinde bu alanda ihtiyaç duyulabilecek her türlü ürün, aksesuar, makine ve ekipman bulunur. Cami avizesi, cami şamdanları, camiler için tasarlanmış Sebo süpürgeler, dezenfektan standları ve benzer ihtiyaçlar firmanın ürün yelpazesi içinde bulunur.

Firmanın beğeniye sunduğu Sebo Cami Süpürgeleri özel tasarımları ve diğer süpürgelerden farklı özellikleri ile dikkat çeker.

Sebo Cami Süpürgelerinin Özellikleri

Sebo cami süpürgeleri camilerin boydan boya halı kaplı geniş zeminlerinin hızlı ve etkili şekilde temizlenmesi için ideal özellikler sunar. Evlerde kullanılan süpürgelere göre daha büyük ve yüksek kapasiteli olan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır.

Geniş alanlarda tam randıman sağlanması için bu süpürgeler çift motorlu olarak üretilir. Sadece kuru sistemli olarak tasarlanmıştır. Fırçalarının yapısı ve gücü sayesinde halıların ilmeklerinin en diplerine kadar etki ederek tam bir hijyen sağlar. Süpürgelerde bez ya da kağıt torba kullanma seçenekleri mevcuttur. Kağıt torbalar tek kullanımlıktır. Bez torbalar ise süpürme işlemlerinden sonra boşaltılıp tekrar kullanılabilir.

Cami halılarının toplum bütçesinden karşılanan maliyetlerinin yüksek olabildiği malumdur. Sebo cami süpürgelerinin cami halılarını hem derinlemesine temizlemesi hem de bunu yaparken ilmeklere zarar vermemesi sayesinde halıların ömrü uzar. Halı yüzeylerinde kelleşme oluşturmaz. Bu özellikler kamu malının korunması açısından da önemlidir.

Sebo Cami Süpürgeleri Ergonomiktir

Sebo cami süpürgeleri çok geniş alanların temizliği için tasarlanmıştır. Bir seferde en az 1000 metrekarelik bir alanın temizleneceği farz edilerek tasarlandığı için kullanıcıların rahatı dikkate alınmıştır.

Süpürge yapan kişi eğilmek, dizlerini bükmek ya da benzeri hareketler yapmak zorunda kalmaz. Bu sayede vücut iskeleti zarar görmez. Bel ve sırt ağrısı yaşanmaz. Kullanıcılar kolayca yorulmaz.

Cami süpürgeleri ergonomik yapısı ve diğer profesyonel özellikleri nedeniyle yurt, otel, pansiyon gibi geniş alanlarda da tercih edilir.

Sebo Cami Süpürgeleri ve Özel Aparatları

Sebo cami süpürgelerinin özel aparatları ile dar alanların, mobilya (Camilerde dolap ve benzeri eşyalar) altlarının ve arkalarının, cami avizesi, perde ve benzeri aksesuarların temizliği de kolayca yapılır. Teleskopik uzayan hortumlar ve 180 derece eğimle çalışma özelliği önemli faydalar sağlar.

Sebo cami süpürgelerinin fırçaları halının yüksekliğine göre ayarlanabilir. Yüksek tüylü halılarda fırçalar yukarı kaldırılır ve halıya gereğinden fazla baskı yapılması önlenir. Halıfleks tipi halılarda ise fırçalar yere daha yakın tutulur.

Firmanın Satışa Sunduğu Diğer Ürünler

Camiye Dair firmasından camiler için gerekli olabilecek her türlü eşya ve aksesuar temin dilebilir. Cami avizesi satın al hizmeti ile camilerin aydınlatması verimli ve estetik hale getirilebilir. Şamdan, dezenfeksiyon ünitesi, yapı malzemeleri ürün yelpazesinde mevcuttur.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir