1. Anasayfa
  2. Yaşam

Şahin Demir ve Eserleri

Şahin Demir ve Eserleri
0

Son derece iyi ve kaliteli bir sanatkâr olan Şahin Demir ressamlık için yıllarını bu konuda ilerleyebilmek ve daha iyiye ulaşabilmek için uzmanlaşan bir sanatkârdır. Kendine özgü eserleri çoğunluk tarafından çokça ilgi görmektedir. Kendine özgü tasarımlarıyla eserlerini sunan Şahin Demir uzun süren eğitiminde kaliteli sanat anlayışı ile yola çıkmıştır. Katıldığı bütün yarışmalarda birden fazla sergileriyle katılarak sanatıyla isminden çokça söz ettirmiştir. Ve eserleri birçok ödüle layık görülmüştür.

Sanat Hayatı ve Şahin Demir

Mardin’de 1987 yılında dünyaya gelen Şahin Demir ilköğretim eğitimini Kayseri’de tamamlayıp, 2003 ve 2007 yılları arasında ise lise eğitimini yine aynı şekilde Kayseri ilinde Kayseri Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’nde tamamlamıştır. 2010 ile 2011 yılları arasında ise Güzel Sanatlar eğitim resim iş öğretmenliği bölümünü Selçuk üniversitesi de tamamlamıştır.

2011 ile 2012 yıllarında hem yüksek lisans eğitimine başlamış hem de çalışmalarını kendi atölyesini kurup devam ettirmiştir. Ünlü sanatçı ressam olan Şahin Demir sanata ve resme olan ilgisinin son zamanlarda daha fazla artmasından dolayı şimdi daha fazla popüler hale gelmiştir. Şahin demirin tüm eserlerine kolaylıkla ulaşıp incelemek için https://sevildolmaci.com.tr/tr/sanatci/sahin-demir sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir