1. Anasayfa
  2. Mobil

Realme 7 Firmware Güncellemesi Yayınlandı

Realme 7 Firmware Güncellemesi Yayınlandı
0

Realme’nin en son uygun fiyatlı akıllı telefon teklifi Realme 7 serisidir. Bu ayın başlarında duyurulan yeni akıllı telefon serisinde standart ve Pro model olmak üzere iki model bulunuyor. Realme 7’nin gelişinden bu yana sadece birkaç hafta geçti ve şirket çoktan telefon için yeni bir cihaz yazılımı güncellemesi hazırladı.

Realme 7 güncellemesi RMX2151_11_A.43 ürün yazılımı yapısıyla birlikte gelir. Güncellemenin boyutu yaklaşık 300 MB’dir. Şirket güncellemeyi toplu olarak kullanıma sunuyor ve toplu sunumun tamamlanması biraz zaman alacak. Aynısı için bir bildirim mevcut olmalıdır veya güncellemeyi manuel olarak da kontrol edebilirsiniz. Bunun için Ayarlar menüsünde Yazılım Güncelleme bölümüne gidebilirsiniz.

Şimdi değişiklik günlüğüne gelen bu güncellemenin getirdiği en büyük değişiklik, kamera için 64MP Professional modunun eklenmesidir. Daha önce, bu özellik Realme 7 Pro‘da mevcuttu, ancak şimdi standart model de aynı oluyor. Güncelleme genel arka kamerayı, şarj hızlarını optimize eder ve ayrıca yeni şarj animasyonu ekler.

Ek olarak, cihaza Google Play Store üzerinden indirilebilen Amazon Alexa desteği de ekliyor. Yeni üretici yazılımının ayrıca parmak izi tarayıcıyı ve dokunmatik kontrol deneyimini geliştirdiği söyleniyor. Güncelleme ayrıca Ağustos 2020 Android güvenlik yamasını da beraberinde getiriyor.

Realme 7, FHD + çözünürlüğe ve 90 Hz yenileme hızına sahip 6.5 inç LCD ekrana sahip olduğunu hatırlamak için. Arkadaki dörtlü kamera kurulumu, f / 1.8 diyafram açıklığına sahip 64MP birincil sensörle birlikte gelir. Kurulumu tamamlayan f / 2.4 diyafram açıklığına sahip 8MP sensör, f / 2.4 diyafram açıklığına sahip bir çift 2MP sensör var.

Özçekimler için, ön tarafta delikte paketlenmiş bir 16MP kamera var Cihaz, MediaTek Helio G95 SoC kullanıyor. Realme UI kaplamasına sarılmış en son Android 10 işletim sistemine sahiptir. Akıllı telefon, 30W Hızlı şarj desteğine sahip 5.000 mAh pil ile çalışıyor.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir