1. Anasayfa
  2. Mobil

HTC Wildfire E Lite Tasarımı Belli Oldu

HTC Wildfire E Lite Tasarımı Belli Oldu

Geçen ay Wildfire E Lite adlı yeni bir HTC akıllı telefon çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Cihaz, tasarımla birlikte temel özelliklerinin ima edildiği Google Play Console’da görüldü. Tanınmış bir ihbarcı, temel tasarım yönlerini görebileceğimiz cihazın görüntülerini sızdırdı.

HTC Wildfire E Lite Sızan Tasarım

Haberci Evan Blass tarafından paylaşılan bir tweet, HTC Wildfire E Lite’ın tasarımını tam anlamıyla gözler önüne seriyor. Cihazın ön kısmı çentiksiz tasarımla görülüyor ancak üst kısımda çenenin yanı sıra kalın çerçevelere sahip. Akıllı telefon, yatay çift kamera kurulumuna sahip polikarbonat bir arka panele sahip görünüyor.

Kamera modülü, arka panelin sol üst köşesine yerleştirilecektir. Ayrıca, biyometrik kimlik doğrulama için arka tarafa dairesel bir parmak izi tarayıcısı yerleştirilmiştir. HTC Wildfire E Lite, güç ve ses tuşlarını sağ panelde toplayacak. SIM kart tepsisi sol tarafa yerleştirilecektir. Cihazın alt kısmında bir microUSB bağlantı noktası olması muhtemeldir. 3.55 mm kulaklık jakının konumundan emin değiliz.

Beklenen donanıma gelince, HTC Wildfire E Lite’ın 720 x 1440 piksel ekran çözünürlüğü sunacak bir HD + ekranla gelmesi bekleniyor. Görüntü boyutu açıklanmamaktadır ancak 320 PPI piksel yoğunluğu sağlayacak bir LCD panel olması muhtemeldir.

HTC Wildfire E Lite’ın Google Play Console listesi, cihazın MediaTek Helio A20 işlemci tarafından destekleneceğini de önerdi. Bu giriş seviyesi dört çekirdekli yonga seti 2GB RAM ile eşleştirilecek. Ek olarak, akıllı telefonun Android 10 OS ile piyasaya sürüleceği söyleniyor. Söylenti değirmeni henüz HTC Wildfire E Lite’ın donanımıyla ilgili ayrıntıları vermedi. Ayrıca, bu telefonun ne zaman resmiyet kazanacağı söylenemez.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir