1. Anasayfa
 2. Oyun

PUBG New State artık Google Play mağazasında ve App Store’da indirilebilir

On milyonlarca insan bu oyunu bekliyordu: Yeni PUBG New State sonunda Android ve iOS için çıktı

PUBG New State artık Google Play mağazasında ve App Store’da indirilebilir

PUBG New State, Google Play mağazasında ve App Store’da indirilebilir hale geldi.

Krafton, yaratılışını “bugüne kadarki en gerçekçi ve teknolojik olarak gelişmiş mobil oyunlardan biri” olarak nitelendiriyor ve piyasaya sürüldüğünde “sürekli bir yeni içerik akışı, küresel hizmet desteği ve dolandırıcılığa karşı önlemler” vaat ediyor.

Güney Koreli oyun şirketi, istikrarlı bir hizmet sağlamak için oyuncularla aktif olarak iletişim kuracağını söyledi. Bu, dokuz küresel hizmet merkezinin kurulması yoluyla yapılacaktır. Kapsamlı hile karşıtı önlemler alındı, Krafton yetkisiz 3.parti programların ve hatta klavye ve farelerin kullanımını yasaklayacak. Oyuncu duyarlılığı ve topluluk geri bildirimi yakından izlenecek, analiz edilecek ve oyun güncellemelerine yansıtılacaktır.

Oyun, battle royale formülünü önemli ölçüde değiştirecek ve oyuncuların çevrelerindeki dünyayla yaratıcı bir şekilde etkileşime girmelerine ve tanıdık senaryolarla başa çıkmanın yeni yollarını keşfetmelerine olanak tanıyan bir sürü harika yenilik içeriyor.

PUBG New State, oyun deneyimini geliştirmek için tasarlanmış birçok yeni özellik sunuyor. Oyunda yeni haritalar, silahlar ve araçlar var.

PUBG New State nasıl indirilir ve kurulur

 1. Google Play Store sayfasını açın.
 2. Oyunun adının yanındaki “Yükle” düğmesini tıklayın.
 3. Bundan sonra oyun akıllı telefonunuza veya tabletinize indirilmeye başlayacaktır.
 4. Oyun başlatıldığında, depolama alanına erişmek için izin isteyecek ve Facebook, Google veya misafir hesabınızı kullanarak kaydolmayı size teklif edecek.
 5. Bu sayede en yeni PUBG New State oyununu ücretsiz oynayabileceksiniz.

PUBG New State Launch Trailer Oyunu

PUBG New State Oyun Boyutu

Google Play Store’a göre PUBG New State APK’sı yaklaşık olarak 1.4GB boyutundadır. Bununla birlikte, oyunun tüm içeriğini indirmek için en az 4 GB boş depolama alanına sahip olmanız gerektiğini unutmamak önemlidir.

PUBG New State Android Minimum Sistem Gereksinimleri

Oyun, PUBG Mobile’a göre önemli bir gelişme olduğundan, sorunsuz çalışması için önemli ölçüde daha iyi donanım gerektirir. Oyun için resmi minimum sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir:

 • İşlemci: 64 bit (ABI arm64 veya üstü).
 • RAM: 2 GB veya daha fazla.
 • İşletim Sistemi: Android 6.0 veya üstü.
 • GL 3.1 veya üstü / Vulkan 1.1 veya üstü açın.

PUBG New State iOS Uyumluluğu

iOS için PUBG New State, Apple App Store‘dan da indirilebilir. Dosya boyutu 1,5 GB’dir ve yalnızca iOS 13.0 çalıştıran iPhone ve iPad ile uyumludur.

PUBG New State Oynanışı ve Özellikleri

Oyun, oyuncuların her türlü ganimeti araçların bagajına saklamasına ve harita üzerinde hareket ettirmesine olanak tanıyan bagaj gibi birçok iyileştirme ve yenilik sunuyor. Bu, eskisinden çok daha fazla ganimet taşımayı mümkün kılar, ancak aracın kontrolünü ele geçirmeleri halinde düşman oyuncuların bundan faydalanma olasılığını artırır.

Krafton, hayranlarına PUBG New State’in mobil grafikler açısından altın standart olmak için küresel aydınlatma gibi teknolojileri kullanan ultra gerçekçi görsellerle görsel bir muamele olacağına dair güvence verdi.

Pubg hayranları, uzun süredir bunu bekliyordu ve oyunun çok fazla ön kayıtları göz önüne alındığında, PUBG New State rahatlıkla yılın en iyi mobil oyunlarından biri haline gelebilir.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

Yorumlar (1)

 1. 14 Kasım 2021

  İyi güzel oyun da, da’sı var. Verilen hediyeler alınmıyor. Al tuşuna bas bas parmak yoruldu. Ekstra karakter tipleri hoş değil. Kaba saba duruyorlar. Kadın karakteri dediğin ince belli düzgün fizikli olur, oyun da olsa bile. Global veya yerel sohbet bölümünü bir buldum, bir kaybettim. Ona çözüm getirilmesi gerekiyor. Yeni güncellemeler ile geliştirilir umarım.