1. Anasayfa
  2. Oyun

PUBG New State Çıkış Tarihi: Troi Haritası, Fragmanı, Ön Kayıt Detayları ve Sistem Gereksinimleri

PUBG New State Çıkış Tarihi: Troi Haritası, Fragmanı, Ön Kayıt Detayları ve Sistem Gereksinimleri

PUBG New State için çıkış tarihini 11 Kasım 2021 olarak belirledi. Bu oyun sadece en son teknoloji ve silahlarla yeniden tasarlanmış bir PUBG Mobile grafikleri değil, aynı zamanda birçok iyileştirme almış tam teşekküllü bir serinin devamıdır.

PUBG New State’deki en önemli iyileştirme, TROI battle royale konumunda en iyi temsil edilen yeni, neredeyse fütüristik bir ayardır. Yakın zamanda yayınlanan fragman, TROI şehrinin ölçeğini ve New State’deki savaşların nasıl görüneceğini mükemmel bir şekilde yakalıyor. Oyun hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şey burada.

PUBG New State Çıkış Tarihi

PUBG New State şu anda ön kayıt için mevcut ve 11 Kasım 2021’den itibaren oyuncular battle royale kaosuna hemen katılabilecekler. Oyun, Android ve iOS mobil oyunlarında daha önce mümkün olan her şeyi geride bırakacak küresel aydınlatma teknolojisi gibi her türlü grafik geliştirmeyi içerecek.

PUBG New State Ön Kayıt

PUBG New State’in geliştiricileri, oyundaki çeşitli silahlar için farklı türde geri tepme şemalarının yanı sıra zorlu savaşlarda kesinlikle işe yarayacağı kesin olan geliştirilmiş ve pürüzsüz bir HUD sergilediler.

PUBG New State yeni haritası Troi

PUBG New State yeni haritası Troi

PUBG: New State, oyuncuları Troi adlı yepyeni bir haritaya götürecek. Devasa TROI şehri, konumlar ve ilginç savaş fırsatları açısından tonlarca çeşitlilik sunan, inanılmaz derecede bağımlılık yapan bir battle royale haritasıdır. Henüz hakkında pek bir şey bilmiyoruz, ancak fragmanda gördüğümüze göre, bu şehir, banliyö yaşamını ve daha doğal mahalleleri karıştıran genişleyen bir şehirdir.

Harita 8×8, ana PUBG oyunundan Erangel ve Miramar ile aynı boyutta ve belediye binası, restoranlar ve bir alışveriş merkezi de dahil olmak üzere oyuncuların keşfedebileceği birçok yer içerecek.

PUBG New State sistem gereksinimleri

PUBG New State’i mobil cihazlarda oynamak için sistem gereksinimleri şunlardır:

  • iOS – iPhone 6s veya daha yenisi.
  • Android – Samsung Galaxy S7 gibi eski cihazlarda 2 GB RAM.

PUBG New State’e nasıl kayıt olunur?

Android kullanıcıları Google Play ve App Store‘da önceden kaydettirebilirler.

Ayrıca, oyun çıkmadan önce bunu yapan herkes sınırlı bir araba kaplamasına erişebileceğinden, ön kayıt yaptırmak için iyi bir teşvik var.

Şu anda PUBG: New State hakkında bildiğimiz tek şey bunlardır.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili