İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. PlayStation 5, önümüzdeki ay Midnight Black ve Cosmic Red’de iki yeni DualSense rengi alacak

PlayStation 5, önümüzdeki ay Midnight Black ve Cosmic Red’de iki yeni DualSense rengi alacak

PlayStation 5 Midnight Black ve Cosmic Red iki yeni DualSense Renkleri

PlayStation, önümüzdeki ay PlayStation 5 için DualSense denetleyici tekliflerine ekleyeceği bir çift yeni renk yayınlayacağını duyurdu.

Geceyarısı Siyahı ve Kozmik Kırmızısı olarak adlandırılan her iki denetleyici de, dokunsal geribildirim, uyarlanabilir tetikleyiciler ve bunlardan birkaçı olmak üzere yerleşik bir mikrofon ve hoparlör gibi tanıdığınız ve sevdiğiniz tüm yeni DualSense özelliklerini içerir, ancak şimdi aynı zamanda şık bir şekilde de sunulmaktadır. iki tonlu siyah veya canlı neon kırmızısı ve siyah tasarım (seçici davranıyorsak onu sıcak pembeye daha yakın olarak adlandırsak da), yüz düğmesi renkleri ve detayları da eşleşecek şekilde renklendirilmiş.

Sony, belirli tarihlerin bölgeye göre değişmesine karşın, her iki denetleyicinin de gelecek ay mağaza raflarına ulaşacağını söylüyor, bu nedenle tercih ettiğiniz perakendecide ön siparişlerin çok yakında artmasını bekleyin. Bu arada, aşağıdan bu yeni donanım için fragmana göz atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap