1. Anasayfa
  2. Mobil

Yeni akıllı telefon Oppo Reno 7 Pro’nun tasarımı

Yeni akıllı telefon Oppo Reno 7 Pro’nun tasarımı
0

Yeni Oppo Reno 7 Pro akıllı telefonun tasarım görselleri ortaya çıktı, teknik özellikleri ve diğer detayları resmi sunumdan önce internete sızdırıldı.

Oppo olduğu söylenen bu yılın sonuna kadar akıllı Reno7 seri başlatmak için. Reno 6 serisinin halefi olarak üç cihazın görünmesini bekleyebiliriz: Bunlara Reno7, Reno 7 Pro ve 7 Pro Plus dahildir. Oppo, yeni seri için henüz resmi bir lansman tarihini doğrulamadı, ancak cihazın bazı önemli detayları çevrimiçi olarak sızdırıldı.

Son sızıntı, cihazın olası tasarımını ortaya koyuyor. Resmi sunum öncesi sunulan Oppo Reno7 Pro’nun tasarım görsellerine, teknik özelliklerine ve diğer detaylarına bir göz atalım.

Yeni akıllı telefon Oppo Reno 7 Pro’nun tasarımı

Oppo, muhtemelen bu yıl içinde Reno 7 Pro’nun piyasaya sürülmesiyle seriyi güncelleyecek. Tasarım patentlerine ait görsellerden telefonun düz bir ekrana sahip olacağı görülebiliyor. Reno 6 Pro’nun kavisli ekranının aksine, yeni ürünün çevresinde ince çerçeveler olacak. Görüntüleri de sol üst köşede küçük bir kamera kesiği olduğunu gösteriyor. Akıllı telefonun düz üst ve alt kenarları olacak.

Oppo Reno 7 Pro

Arka panel, dikdörtgen bir modül içinde bir dizi üç kamera barındırıyor. Kamera sensörlerinin altında dört LED’li bir flaş modülü bulunur. Ses tuşları sol tarafta, güç düğmesi sağ tarafta yer alıyor. Oppo, SIM kart yuvasını USB Type-C bağlantı noktasının yanına ve mobil cihazın alt kısmındaki hoparlör ızgarasına yerleştirecek.

Daha önceki sızıntılara göre yeni Oppo akıllı telefon 50 megapiksel ana kameraya ve aynı Sony IMX766 sensörüne sahip olacak. Cihaz, 2x optik zoomlu 13 megapiksel telefoto lens ve mikroskop için 3 megapiksel kamera ve muhtemelen kendi işlemcisi ile donatılacak. Lansmana yaklaştıkça cihazla ilgili daha ayrıntılı bilgiler ortaya çıkacak.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir