1. Anasayfa
  2. Mobil

Yeni iPhone SE, 2022 baharında piyasaya sürülecek

Yeni iPhone SE, 2022 baharında piyasaya sürülecek
0

iPhone’lar çoğu tüketici için hala pahalı ve Apple, önümüzdeki baharda yeni bir mobil cihaz piyasaya sürmek için uygun fiyatlı iPhone SE 2022 üzerinde çalışıyor.

Apple kısa süre önce iPhone 13 serisini piyasaya sürdü. Yeni modeller, önceki akıllı telefonlara göre geliştirilmiş ekran ve dahili özelliklere sahiptir. Gelin hep birlikte iPhone SE 2022’nin sızdırılan özelliklerine bir göz atalım.

iPhone SE 2022 Teknik Özellikleri

Söylentiye göre Apple, 2022’nin baharında yeni bir iPhone SE piyasaya sürecek. MyDrivers‘dan gelen bir rapora göre akıllı telefon, iPhone XR’ye benzer bir tasarım alacak. Bu, Apple şirketinin SE serisinin görünümünü güncelleyeceği ve tam ekran tasarımlı bir telefon çıkaracağı anlamına geliyor.

iPhone SE 2022

Cihaz çentikli bir oyuğa sahip olacaktır. Ayrıca iPhone XR’ye benzer bir 6.1 inç likit kristal ekrana sahip olması bekleniyor. Bu, iPhone SE 3 sürümünün ekranın altındaki Ana Sayfa düğmesinde bulunan Touch ID’li 4.7 inç ekrana sahip olacağına dair önceki söylentilerle çelişiyor.

MyDrivers ayrıca 2022 iPhone SE’nin yana monte edilmiş bir parmak izi okuyucu ile geleceğini ve güçlü A15 Bionic mobil işlemcinin yanında 5G desteğine sahip olabileceğini iddia ediyor.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir