1. Anasayfa
  2. Mobil

OnePlus 10T Akıllı Telefonun Özellikleri

OnePlus 10T Akıllı Telefonun Özellikleri

OnePlus bu yıl yeni bir amiral gemisi akıllı telefonu tanıtacak. OnePlus 10T hangi muhteşem özellikleri alacak? Bir mobil cihazın bilinen tüm özelliklerini öğrenelim.

Yaklaşan OnePlus amiral gemisi, yakın zamanda piyasaya sürülen Oppo Reno 8 Pro+’ya çok benzeyecek. Akıllı telefonun ön tarafında çerçevesiz bir ekran ve merkezdeki kamera için küçük bir delik belirecek. Cihaz beyaz, siyah ve mint yeşili olmak üzere üç renkte satışa sunulacak.

OnePlus 10T Akıllı Telefon Özellikleri

OnePlus 10T akıllı telefon gerçekten üst düzey özelliklere sahip olacak. Yeni amiral gemisinde, 120 Hz yenileme hızına sahip 6.67 inç OLED ekran göreceğiz. Ve cihazın işlemcisi oldukça güçlü bir mobil işlemci Snapdragon 8+ Gen 1 olacak.

OnePlus 10T Akıllı Telefon Teknik Özellikleri

OnePlus 10T’nin ana kamerası üç sensör sunacak. Böylece kamera bloğu 50 MP + 8 MP + 2 MP’lik bir paketten oluşacak. Önde, akıllı telefonun geliştiricileri, görüntülü aramalar ve özçekimler için bir adet 16 megapiksel kamera yerleştirecek.

Batarya 4800 mAh kapasiteye sahip olacak ve 150 W teknolojisi sayesinde hızlı bir şekilde şarj edilebilecek (kite şarj eklenecek). Ne yazık ki, yeni amiral gemisinin fiyatı ise henüz bilinmiyor.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir