1. Anasayfa
  2. Mobil

Realme V20 5G Akıllı Telefon Özellikleri

Realme V20 5G Akıllı Telefon Özellikleri

Realme, uygun bütçeli V serisinden yeni bir akıllı telefon tanıttı. Realme V20 5G mobil cihazının özelliklerine yakından bakalım.

Realme, en ucuz akıllı telefonlar kategorisinde Xiaomi’nin ana rakibidir. Şimdi, BBK Electronics’in sahibi olduğu marka, Realme V20 5G bütçe akıllı telefonunu tanıttı.

Realme V20 5G Akıllı Telefonun Teknik Özellikleri

Bu yeni akıllı telefon gerçekten çok ucuz, Çin’de fiyat 999 yuan olarak belirlendi, bugünün döviz kuruyla sadece 2.560 Türk lirası (vergiler hariç)’dir. Tüketici bu miktar için ne alacak? Realme V20 5G akıllı telefonun işlemcisi MediaTek Dimensity 700 mobil işlemcidir. 6,5 inç standart ekran mevcuttur.

Realme V20 5G Akıllı Telefonun Teknik Özellikleri

Teknik özelliklerin geri kalanı 4GB RAM ve 128GB depolama ile tamamlanıyor. Batarya 5000 mAh kapasiteye sahiptir. 10W teknolojisi sayesinde şarj edebilirsiniz. Arkadaki ana kamera 13 megapiksel çözünürlüğe sahiptir. Bir yardımcı sensör eşlik eder. Ön tarafta tek bir 5 megapiksel kamera vardır.

Yeni telefon yalnızca Çin’de satışa sunulacak ancak hepimiz Realme’nin nasıl çalıştığını biliyoruz. Aynı veya hemen hemen aynı özelliklere sahip bir akıllı telefonun yakın zamanda dünyanın çoğu bölgesinde karşımıza çıkacağından emin olabilirsiniz.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir