1. Anasayfa
 2. Antivirüs

Avast Cleanup Premium İncelemesi

Avast Cleanup Premium İncelemesi
0

Avast Cleanup Premium, hafızadan tasarruf ederek ve gereksiz dosyaları kaldırarak cihazınızın performansını artırmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış birinci sınıf bir bilgisayar temizleme ve optimizasyon yazılımıdır.

Tek kullanımlık dosyaları temizleyebilir, kullanılmayan dosyaları cihazınızda önbelleğe alabilir, disk alanını boşaltabilir ve cihaz performansını iyileştirebilirsiniz. Akıllı telefonunuzun pil ömrünü uzatmak için RAM temizleyici , uyku modu, hızlı pil güçlendirici ve diğerleri gibi birçok kullanışlı özellik sunan Windows PC için güçlü bir yazılımdır.

Bu Avast İnceleme makalesinde, Avast Cleanup premium özellikleri, artılar-eksileri, teknik özellikleri vb. hakkında en son güncel bilgileri sağlayacaktır. Burada, yazılımın adil sonucu ve olumlu-olumsuz tüm yönleriyle bir Avast Cleanup incelemesini hazırladık.

Avast Cleanup Premium Nedir?

Bir Avast Cleanup İncelemesini tanımlarken, Avast Cleanup Premium’un gerçekte ne işe yaradığını bilmek gerekir. Avast Cleanup Premium, bilgisayar performansınızı temizleyen ve optimize eden bir bilgisayar bakım yazılımıdır. Yukarıda görebileceğiniz gibi, Avast Cleanup Premium, sabit sürücünüzdeki eski ve gereksiz dosyaları temizlemek, eski kısayolları kaldırmak, PC’nizdeki eski uygulamaları ve tarayıcı önbellekleri için kullanışlıdır.

Bu yazılım yalnızca kaldırılan programların geride bıraktığı eski verileri kaldırmakla kalmaz, aynı zamanda sabit sürücünüzde yer kaplayan eski ve eski dosyaları ve gereksiz dosyaları da arar. Programlar tarafından kaldırılan dosyalar işe yaramaz, eski, disk alanı israfına neden olur ve işletim sisteminin bazı bölümlerinin yavaşlamasına neden olur. Eski ve gereksiz programlarla doluysa bilgisayarınızı hızlandırmaz.

Avast Cleanup Premium, aşağıdaki işletim sistemlerine sahip bilgisayarlarda ve telefonlarda performans, bellek ve güvenlik sorunlarını tarayan ve çözen verimli bir optimizasyon aracı ve sistem ayarlama paketidir:

 • Microsoft Windows, macOS ve Android.

Çok uluslu yazılım şirketi olan Avast Software tarafından siber güvenlik için geliştirilen antivirüs, VPN yazılımı ve izleme önleme araçları dahil birçok üründen biridir.

Avast Cleanups’ı kullanarak PC’nizin veya cep telefonunuzun performansını iyileştirebilir, disk alanını boşaltabilir, bloatware ve gereksiz dosyaları kaldırabilir, küçük sorunları büyük sorunlara dönüşmeden çözebilir ve istenmeyen programları kaldırabilirsiniz.

Avast Cleanup Premium İncelemesi

Avast Cleanup Premium anahtarı, bilgisayarınızı baştan aşağıya tarar ve 200’den fazla uygulama ve tarayıcı penceresinden istenmeyen dosyaları ve gigabaytlarca veriyi kaldırır.

Yer açmak, cihazınızı hızlandırmak ve Android’in geride kalmasını önlemek için bir parmak dokunuşuyla uygulamaları kaldırın.

Avast Cleanup Premium İncelemesi: Özellikler

Marka Avast
Kullanıcı sayısı 1 PC, 3 PC, 5 PC, 10 PC
Abonelik Geçerliliği 1 ila 3 Yıl
Sistem Windows
İnternet Güvenliği Mevcut Evet
Kullanım Kişisel/Profesyonel
Güvenlik duvarı Evet
Anti Spam Evet
Fidye Yazılımı Kalkanı Evet
Akıllı Tarama Evet
Parola Evet
Avast Hesabı kullanılabilirliği Evet
Tarayıcı temizliği Evet
Pasif mod Evet
Otomatik Yazılım Güncelleme Evet
Web Kamerası Kalkanı Evet
Wi-Fi Denetçisi Evet
Siber Yakalama Evet
Akıllı Antivirüs Evet
Rahatsız Etmeyin Modu Evet

Özellikleri

Adil bir Avast Temizleme İncelemesini tanımlarken, özelliklerini ve işlevlerini listelemek önemlidir. Avast Cleanup Premium, bilgisayarınızı hızlandırmak, disk alanından tasarruf etmek ve bilgisayarınızdaki küçük sorunları çözmek için tasarlanmış bir sistem ayarlama paketidir.

Avast Cleanup Tarama

Disk temizleyici

Avast Cleanup’ı kullanarak, sabit sürücünüzde yer açarak, bloatware ve gereksiz dosyaları kaldırarak, küçük sorunları büyük sorunlar haline gelmeden önce çözerek ve istenmeyen programları kaldırarak PC’nizin veya telefonunuzun performansını artırabilirsiniz. Uygulamanın ücretsiz ve ücretli sürümlerinin cihazınızın performansını artıracağından eminiz, ancak Avast Cleanup Premium üçüncü taraf reklamlarını içermez ve bir dizi başka özellik ve avantaj içerir.

Tarayıcı Temizleyici

Ayrıca kafa karıştıran kayıtlar, hatalar, çökmeler, kısayollar, geçici dosyalar ve uzun süredir kullanılmayan dosyaları tespit eder. Eski dosyaları temizlemenin, sabit sürücünüzü temizlemenin, eski kısayolları kaldırmanın, tarayıcınızdaki eski uygulamaları temizlemenin ve çöpleri silmenin açık avantajları vardır.

Otomatik Bakım

PC’niz otomatik olarak sabit disk önbelleklerinden ve bozuk kısayollardan kurtulur. Kayıt Defteri – Windows Kayıt Defteri, Windows ve yüklü programlar tarafından kullanılan sistem ayarlarının bir veritabanıdır. Kaldırma, çok fazla doluluğa yol açabilecek tüm kayıt defteri girdilerini kaldırmaz.

Otomatik güncelleme

Bu yazılım yalnızca kaldırılan programların bıraktığı eski verileri kaldırmakla kalmaz, aynı zamanda sabit sürücünüzde yer kaplayan eski dosyaları ve gereksiz dosyaları da arar. Programlar tarafından kaldırılan dosyalar işe yaramaz veya kullanılamaz durumdadır, disk alanını boşa harcar ve işletim sisteminin bazı bölümlerinin yavaşlamasına neden olur. Yazılım, gerektiğinde güncel olmayan sürücüleri ve uygulamaları otomatik olarak günceller.

Performansı Artırın

Avast Cleanup Premium, bilgisayarınızdaki küçük sorunları gidererek bilgisayarınızı hızlandıran ve disk alanını boşaltan, sistem ayarlı bir pakettir. Bu yazılım, sistemin performansını artırır, gereksiz dosyaları temizler ve PC’nizdeki küçük sorunları giderir ve sorunsuz çalışması için sisteminizin bakımını yapar.

Avast Cleanup Premium, sabit sürücünüzdeki eski ve gereksiz dosyaları temizlemenize, eski kısayolları silmenize, eski uygulamaları Windows PC’nizden kaldırmanıza ve tarayıcı önbelleklerini temizlemenize yardımcı olur.

Avast Cleanup Premium Araçları

Avast Cleanup Premium Artıları

 • Yazılımın kullanımı ve çalıştırılması kolaydır.
 • Kullanıcı dostu bir arayüz ile gelir.
 • Yüksek tarama imkanı sağlar.
 • Uygun fiyatlandırma sunar.
 • Yazılımda uyku modu da mevcuttur.
 • Önemsiz dosyaları tanımlayın ve bilgisayarınızdan kaldırın.
 • Güç kullanımı kontrolü.

Avast Cleanup Premium Eksileri

 • Windows’un eski sürümüyle uyumsuz.
 • Otomatik korumada çok fazla bildirim var.
 • Ek özelliklerin eksikliği.

Sıkça Sorulan Sorular

Avast cleanup iyi mi?

Temizleme etkinliğinin çoğunun gereksiz dosyaları ve geçici dosyaları kaldırmayı amaçladığı görülüyor. Bu araç, eski dosyaları boş geri dönüşüm kutusundan kaldırır ve Anti-virüs olanağı sağlar. Avast, hem özel hem de profesyonel kullanım için ödüllü güvenlik yazılımı sunduğu için muazzam bir popülerlik kazanmıştır. Avast Cleanup Premium, üçüncü taraf reklamları içermez ve bir dizi ek özellik ve avantaj içerir.

Hangisi daha iyi, CCleaner mı yoksa Avast mı?

İkisinin de kendine göre artıları ve eksileri var. Avast, depolama alanını boşaltmak için tasarlanmıştır, çeşitli gereksiz dosya türlerini, önbelleğe alınmış verileri ve işe yaramaz uygulamaları siler. Tek tıklamayla bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasına, belleği temizlemesine ve uygulamaları güncellemesine yardımcı olur. Öte yandan CCleaner, PC’nize birçok güvenlik ve sistem optimizasyonu özelliği sağlayan bütçe dostu bir araçtır.

Avast cleanup ücretsiz mi?

Ücretsiz deneme süresi boyunca Avast Cleaner Premium sürümünü 30 gün boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Yazılımın ücretsiz deneme sürümünü indirmeniz ve bilgisayarınıza yüklemeniz yeterlidir.

Avast cleanup premium antivirüs içeriyor mu?

Avast Cleanup, çok uluslu yazılım şirketi Avast Software tarafından siber güvenlik için geliştirilmiş antivirüs, VPN yazılımı ve anti-izleme araçları dahil birçok üründen biridir. PC’lerin performans, depolama ve güvenlik sorunlarını tarayan ve çözen etkili bir bilgisayar optimizasyon aracı ve sistem ayarlama paketidir.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir