1. Anasayfa
  2. Mobil

Motorola Moto G30 – 90Hz Ekran ve 5000mAh Bataryalı Akıllı Telefon Özellikleri

Motorola Moto G30 – 90Hz Ekran ve 5000mAh Bataryalı Akıllı Telefon Özellikleri

Amerikan şirketi Motorola, dört kamera ve büyük bir 5000 mAh pil içeren 90 Hz ekran yenileme hızına sahip bir bütçe cihazı olan yeni bir akıllı telefon Motorola Moto G30’u duyurdu.

Ekonomik uygun fiyatlı akıllı telefon Motorola Moto G30, çok yüksek yenileme hızına sahip bir ekranın yanı sıra yüksek çözünürlüklü bir kamera ve 15W hızlı şarjı destekleyen büyük bir pil ile donatılmıştır. Ve tüm bunlar 200 avronun altında.

Motorola G30 Akıllı Telefon Özellikleri

Motorola G30, 20: 9 en boy oranına sahip 6,5 inç HD + ekrana sahip. Yeni 90 Hz yenileme hızı, daha iyi bir izleme deneyimine katkıda bulunuyor. Bu yüksek yenileme hızı, göz atarken, oyun oynarken veya film izlerken kullanışlıdır. 13MP selfie kamerasının altına bir v-çentik eklendi.

Dörtlü kamera sistemi, arka panelin sol üst köşesinde bulunur. 64 megapiksel ana kamera, manzara çekimleri yapmanızı sağlayan 8 megapiksel ultra geniş açılı kamera (118 derece görüş açısı), 2 megapiksel derinlik kamerası ve 2 megapiksel makro kamera ile desteklenir. nesneleri 4 kata kadar yakınlaştırın. Akıllı telefon, videoları saniyede 60 kare hızında Full HD çözünürlükte kaydedebilir.

Bütçe akıllı telefon Qualcomm’un 4 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip Snapdragon 662 sekiz çekirdekli yonga seti tarafından desteklenmektedir.

Parmak izi sensörü arka tarafta yer alır ve Motorola logosuna yerleştirilmiştir. Ek olarak, G30 bir yüz tanıma modülüne sahiptir. Cihaz ayrıca çift SIM’i destekler.

Cihazın sağ tarafında üç düğme var. Google Asistan, üst kısım kullanılarak etkinleştirilebilir. Ses yükselticisi hemen altında ve ardından güç düğmesi bulunur. Son olarak USB-C konektörü altta, cihazda 3,5 mm kulaklık girişi bulunuyor.

Cep telefonu, pil ömrü açısından paranızın tam karşılığını verir. Üreticiye göre, yerleşik 5000 mAh pil iki tam gün dayanacak. Son olarak Motorola G30, maksimum 15W şarj gücüyle hızlı şarjı destekler. Daha da hızlı bir 20W şarj cihazı standart olarak dahildir.

Motorola Moto G30

Motorola Moto G30 Fiyatı ve Satış Tarihi

Motorola G30 iki renkte mevcuttur: Dark Pearl ve Pastel Sky. Android 11 çalıştıran akıllı telefon, Nisan 2021’den itibaren önerilen perakende fiyatı 180 € (4 GB / 128 GB) ile satışa sunulacak.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir