1. Anasayfa
  2. Mobil

Motorola Bükülebilir Akıllı Telefon Satışa Çıkarıldı

Motorola Bükülebilir Akıllı Telefon Satışa Çıkarıldı
0

Motorola, yarıya düşen esnek bir ekranla Moto Razr akıllı telefonun son çıkış tarihini açıkladı. ABD’de, ön siparişler 26 Ocak Pazar günü açılacak ve müşterilere yeni ürün teslimatları 6 Şubat’ta başlayacak.

Fiyat, sunumda açıklananla aynı kaldı – 1499 $. Verge tarafından belirtildiği gibi , Moto Razr için ön sipariş sadece operatör Verizon, Walmart mağazalarında ve Motorola web sitesinde mümkün olacaktır.

Moto Razr 14 Kasım’da tanıtıldı . Bu yarım ekran katlanır “sürekli” ile donatılmış şirketin ilk akıllı telefon. Cihaz en güçlü Qualcomm Snapdragon 710 işlemciye, 6 GB RAM ve 128 GB dahili belleğe ve 800 x 600 piksel çözünürlüğe sahip ikinci bir 2,7 inç ekrana sahip değil. Ana kamera 16 megapiksel çözünürlüğe ve hızlı (f / 1.7) lense sahip, ön iç kısmı 5 megapiksel.

İlk olarak, Moto Razr’ın satışları 26 Aralık’ta başlayacaktı. Ancak, geçen yılın sonunda şirket , beklenmedik derecede yüksek talep nedeniyle tahliyenin ertelendiğini bildirdi .

Beklendiği gibi, Moto Razr’ın piyasaya sürülmesinden birkaç gün sonra, yeni bir katlama modeli olan Galaxy Z Flip – Samsung’u gösterecek. Yenilik 11 Şubat’ta açıklanabilir.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir