1. Ana Sayfa
  2. Mobil

Motorola Bükülebilir Akıllı Telefon Satışa Çıkarıldı

Motorola Bükülebilir Akıllı Telefon Satışa Çıkarıldı
+ - 0

Motorola, yarıya düşen esnek bir ekranla Moto Razr akıllı telefonun son çıkış tarihini açıkladı. ABD’de, ön siparişler 26 Ocak Pazar günü açılacak ve müşterilere yeni ürün teslimatları 6 Şubat’ta başlayacak.

Fiyat, sunumda açıklananla aynı kaldı – 1499 $. Verge tarafından belirtildiği gibi , Moto Razr için ön sipariş sadece operatör Verizon, Walmart mağazalarında ve Motorola web sitesinde mümkün olacaktır.

Moto Razr 14 Kasım’da tanıtıldı . Bu yarım ekran katlanır “sürekli” ile donatılmış şirketin ilk akıllı telefon. Cihaz en güçlü Qualcomm Snapdragon 710 işlemciye, 6 GB RAM ve 128 GB dahili belleğe ve 800 x 600 piksel çözünürlüğe sahip ikinci bir 2,7 inç ekrana sahip değil. Ana kamera 16 megapiksel çözünürlüğe ve hızlı (f / 1.7) lense sahip, ön iç kısmı 5 megapiksel.

İlk olarak, Moto Razr’ın satışları 26 Aralık’ta başlayacaktı. Ancak, geçen yılın sonunda şirket , beklenmedik derecede yüksek talep nedeniyle tahliyenin ertelendiğini bildirdi .

Beklendiği gibi, Moto Razr’ın piyasaya sürülmesinden birkaç gün sonra, yeni bir katlama modeli olan Galaxy Z Flip – Samsung’u gösterecek. Yenilik 11 Şubat’ta açıklanabilir.

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap