İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Xiaomi, elleri ısıtan powerbank

Xiaomi, elleri ısıtan powerbank

Xiaomi, elleri ısıtan powerbank

Xiaomi, bir şekilde kompakt bir retro radyoyu anımsatan harici bir pil yayınladı. Yenilik, yalnızca sıfırın altındaki sıcaklıklarda daha hızlı enerji tüketen akıllı telefonun pilini şarj etmekle kalmaz, aynı zamanda ellerin donmasını da önler.

Powerbank kasası alüminyumdan yapılmıştır ve daha hızlı ısınmasını ve ısıyı daha uzun süre tutmasını sağlayan ateşe dayanıklı ABS plastik ile kaplanmıştır. Cihaz beş saniye içinde ~ 52 ° C sıcaklığa ulaşır, daha sonra sabit bir seviyede tutar.

Xiaomi’nin pil ısıtıcısının iki düğmesi var, diye yazıyor Gizchina. Soldaki cihaz gücü açar ve dahili ekranda kalan şarj seviyesini gösterir. Sağ düğmeyi yaklaşık 3 saniye basılı tutarsanız, el ısıtma işlevi etkinleştirilir ve geçerli sıcaklık ekranlarda görüntülenir.

Pilin kendisi çok büyük değil – 5000 mAh. Bu, modern bir akıllı telefonu bir veya iki kez tamamen şarj etmek için yeterlidir. Çin’de 138 yuan (~ 1300 ruble) için yeni bir ürün satın alınabilir.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap