1. Anasayfa
  2. Foto Galeri

En İyi Marvel HD Duvar Kağıtları

En İyi Marvel HD Duvar Kağıtları

Bilgisayarında Marvel Duvar Kağıtları kullanmak isteyen birçok Marvel hayranı var. Bu duvar kağıtlarının tümü, Marvel HD Duvar Kağıtları havuzundan özenle ve Full HD olarak sizler için seçilmiştir.

Bu teknobird makalesinde, windows 11 ve windows 10 için en iyi Marvel HD Duvar Kağıtları inceleyeceğiz.

En İyi HD Marvel Duvar Kağıtları – Windows 11 ve W10

Avengers (İntikamcılar)

Avengers (İntikamcılar) HD Marvel Duvar Kağıdı

Marvel Sinematik Evreninden Avengers diğer adıyla yenilmezler için ilk 6 duvar kağıdı isimleri şu şekilde; (Hulk, Kaptan Amerika, Demir Adam, Kara Dul, Thor ve Hawkeye) içerir. Masaüstünde simgeleri bulmayı kolaylaştıran uygun bir tema ve renk dengesine sahiptir. Ek olarak, bu duvar kağıdının arka planında herhangi bir nesne yoktur, bu nedenle hiç de gürültülü görünmez. Bu duvar kağıdını 1920×1080 piksel çözünürlükte ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıyı ziyaret edin.

Iron Man (Demir Adam)

Iron Man (Demir Adam) Marvel HD Duvar Kağıtları

Iron Man hayranları bu duvar kağıdına bayılacak. Tony Stark’ın güçlü kostümü, bu demir zırh kostümünün içinde resmedilmiştir. Bu duvar kağıdı siyah bir arka planla tasarlanmıştır, böylece en sevdiğiniz Demir Adam’ı sergilerken işinize konsantre olabilirsiniz. Yukarıda görmüş olduğunuz duvar kağıdını buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Thor

Thor Marvel HD Duvar Kağıdı

Rekor kıran Thor: Ragnarok filminin vizyona girmesiyle birlikte Thor, Marvel Sinematik Evreninde kudretli bir karakter olduktan sonra pek çok hayran kazandı. Büyük bir Thor hayranıysanız, bu duvar kağıdına bir göz atın, bu bağlantıdan 3840 × 2160 piksel ve birçok çözünürlükten oluşan bu duvar kağıdını ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Thanos

Thanos HD Duvar Kağıtları

Kötüleri kahramanlara tercih eden biriyseniz, muhtemelen Thanos’u zaten biliyor ve seviyorsunuzdur. Hiç şüphe yok ki Thanos, Marvel Sinematik Evreninde bir süper kötü adamdır. Görünüşe göre Thanos, Avengers’ın bugüne kadarki en güçlü kötü adamlarından biri. Yani, kötü adamları veya Thanos’u seviyorsanız, bu duvar kağıdı tam size göre. Buraya tıklayarak, bu harika Thanos duvar kağıdını Windows 11 ve Windows 10 bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

X-Men

X-Men HD Marvel Duvar Kağıdı

Marvel Sinema Evreni’nin bir başka dizisi olan X-Men, sadece karakterleri için değil, tüm X-Men ekibi için en geniş hayran kitlesine sahiptir. Bilgisayarınızda bir X-Men duvar kağıdına sahip olduğunuz için çok heyecanlı olabilirsiniz. Bu duvar kağıdı, X-Men serisinin ayrılmaz bir parçası olan Wolverine’i içeriyor. 2880×1800 piksel çözünürlüğe sahiptir. Buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Black Panther (Siyah Panter)

Black Panther (Siyah Panter) HD Marvel Duvar Kağıdı

Chadwick Boseman tarafından canlandırıldığı şekliyle Black Panter, dünyanın en popüler süper kahramanıydı. 2020’de öldüğünde, Marvel hayranları bu şoku herkesten daha derinden yaşadı. King T’Challa ve Black Panther’e hayat veren Boseman’a bir övgü olarak bu duvar kağıdını Windows 11 veya 10 PC’nize uygulayabilirsiniz. Duvar kağıdını buradan 3840×2160 piksel çözünürlükte ücretsiz indirebilirsiniz.

Captain Marvel (Kaptan Marvel)

Captain Marvel (Kaptan Marvel) Marvel HD Duvar Kağıdı

Marvel’s Captain Marvel, Avengers ekibinin en yeni üyesidir. Yine de Marvel Sinema Evrenindeki en güçlü süper kahramanlardan biri olarak değerini kanıtladı. Bu duvar kağıdını istediğiniz çözünürlükte buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Deadpool

Deadpool Marvel HD Duvar Kağıdı

Deadpool, Marvel Sinematik Evreni’ndeki en eğlenceli ve komik karakterlerden biridir. Deadpool duvar kağıdı, wallpaperflare.com‘da 3840×2133 piksel de dahil olmak üzere istediğiniz çözünürlükte seçip indirebilirsiniz.

Spider-Man (Örümcek Adam)

Spider-Man (Örümcek Adam) Marvel HD Duvar Kağıdı

Bu duvar kağıdında, Spider-Man: Homecoming (2017) filminden Spider-Man, gözleri rahatlatan canlı mavi bir arka plana sahip görünüyor. Bu duvar kağıdı ile masaüstünüze güzel bir şehir arka planı ekleyebilir ve en sevdiğiniz Örümcek Adam’ı huzur içinde cama yapışmış olarak göreceksiniz. Yine aynı şekilde bu duvar kağıdını, 1920×1080 piksel çözünürlükte www.wallpaperflare.com adresinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Doctor Strange (Doktor Garip)

Doctor Strange Marvel (Doktor Garip) HD Duvar Kağıdı

Doctor Strange karakterini seviyorsanız, bu duvar kağıdını Windows 11/10 masaüstünüze ekleyebilirsiniz. Çoklu evrende seyahat etmesine ve süper kötülerle savaşmasına izin veren mistik güçlere ve parlak bir zihne sahiptir. www.wallpaperflare.com adresinden bu duvar kağıdını 1920 x 1080 çözünürlükte ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Captain America (Kaptan Amerika)

Captain America (Kaptan Amerika) Marvel HD Duvar Kağıdı

Steve Jobs’un (diğer adıyla Kaptan Amerika) yer aldığı bu Captain America duvar kağıdı, onu tüm görkemiyle gösteriyor. Gürültüsüz bir arka plan ve yüksek kontrastlı bir süper kahraman figürü ile masaüstünüzde simgeler veya kısayollar aramakla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Duvar kağıdını 3840 x 2160 piksel çözünürlükte hdqwalls.com adresinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir