1. Anasayfa
  2. Sektörel

Kol Saati

Kol Saati

Saat sahibi olmak kimileri için gereksiz bir masraf gibi görünse de kimileri için özel bir hobidir. Bir saat sizin için özellikle önemliyse, kaliteli bir saate karar vermenin zamanı geldi. En analog ve en dijital kol saatlerini görebilirsiniz. Kol saati satın alırken yapacağınız seçimleri tarzınız belirler. Her ortama uyan, klasik ve sportif görünen bir saat arıyorsanız analog saat tam size göre.

Kol Saati Modelleri

Hayatınızın sportif bir hayattan ibaret olduğunu düşünseniz bile yine de dijital bir saat satın alabilirsiniz. Yeni saatler için üreticinin markası dijital veya otomatikten daha önemlidir. İsviçre, Fossil, Guess ve Casio gibi markalar ülkemizde çok ilgi görüyor. Birden fazla saatiniz varsa, unisex bir saat de satın alabilirsiniz. Sevdiğiniz biriyle değiştirerek unisex bir saat takabilirsiniz. Saatlerin uzun geçmişi nedeniyle, geçmişten birçok kaliteli kol saati üreticisi gelmiştir.

Casio Kol Saatleri

Kol Saati denilince akla ilk gelen markalardan biri Casio’dur. Casio saatlerinin tarihi 1946 yılına kadar uzanmaktadır. Tokyo merkezli saat markaları Japon üreticilerden gelmektedir. Marka, saatlerin yanı sıra ses cihazları, PDA’lar ve kameralar da üretiyor. Markanın böyle bir geçmişi var ve o kadar kaliteli üretiyor ki bu yüzden ilk akla gelen isim olması kaçınılmaz. Marka aynı zamanda 1957 yılında dünyanın ilk hesap makinesini üretme unvanını da taşımaktadır. https://www.welderwatch.com/tr/erkek-saat/ sitesinden kol saatlerine ulaşabilirsiniz.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir