1. Anasayfa
  2. Sektörel

İstanbul Özel Demirdöküm Servis Merkezi

İstanbul Özel Demirdöküm Servis Merkezi

Demirdöküm markası birçok insana çok tanıdık gelmektedir. Zira Demirdöküm ülkemizin ısıtma sistemi devidir. Demirdöküm markasının ülkemiz ekonomisine ve ısıtma elektroniği teknolojisi ile insanlarımızın tanışmasına katkısı yadsınamayacak kadar büyüktür. Bu önemli markanın kalitesinin yüksekliği de tüm kullanıcıları tarafından bilinmektedir. Yıllardan beri Demirdöküm markasının kalitesine alışmış olan kombi ve diğer ısıtma sistemlerini kullanan tüketiciler bu kaliteyi alacakları teknik servis hizmetinde de aramaktadırlar.

Özel İstanbul Demirdöküm Servis firmamız sizlere Demirdöküm kalitesinden ve konforundan uzaklaşmayacak şekilde sağlamış olduğu özel servis hizmetleri ile Ataşehir’de faaliyet göstermektedir.

Her elektronik alette olduğu gibi Demirdöküm cihazların da zaman zaman arızalanması oldukça normaldir. Kullanıcı hatası ya da cihaz kaynaklı bu sorunların çözümü için gün geçtikçe kendimizi ve ekibimizi geliştirerek sizlere hizmet vermekten son derece mutluluk duymaktayız. Bakım, onarım ve montaj gibi teknik servisin kapsama alanına giren her hizmeti sizlere kusursuz bir biçimde vermeye devam eden firmamız başarılarını uzman teknik kadrosuna borçludur.

Parça değişimi hizmetlerimizde % 100 orijinal parçalar kullanarak yedek parça değişim ve desteği hizmetlerini sizler için sağladığımızı belirtmek isteriz. Tüm işlemleriniz bir yıllık bir garanti süreci güvencesinde olup 7/24 mesaide olan çağrı merkezi hizmetimiz ile birlikte merak ettiğiniz bütün sorulara yanıt olmaya devam etmekteyiz.

Özel Demirdöküm Servis İstanbul sizlere Demirdöküm cihazlar için hizmet sağlarken bunu son derece hızlı bir biçimde yapmaktadır. Şöyle ki aynı gün servis imkanımız sizlere zamandan kazandırmakta ve teknik sürecin can sıkan ve uzayan bir mesele olmadığını kanıtlamaktadır. Ürünün ne olduğunu günlerce düşünerek strese girmenize izin vermeyecek şekilde hızlı servis imkanımız ile faaliyet göstermekteyiz. Siz de hizmetimizi deneyimlemek isterseniz bize irtibat adreslerimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir