1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Gigabyte, X570S AERO G Anakartını Duyurdu

Gigabyte, X570S AERO G Anakartını Duyurdu

Gigabyte, X570S AERO G Anakartını Duyurdu

Tayvan merkezli GIGABYTE, oyunculara ve birinci sınıf masaüstü bilgisayar üreticilerine yönelik yeni bir X570S AERO G anakartı piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Bu, PC ve dizüstü bilgisayar segmentinde AERO adlı yeni bir GIGABYTE markasının ilk çıkışını işaret ediyor. Anakartın görünümü büyük ölçüde VISION ürün serisine tekabül ediyor. Anakart, Soket AM4’ü içerir ve üst düzey temsilcinin küçük bir fan kullanarak ek soğutma olmadan yapabilen düşük güçlü bir sürümü olan en yeni AMD X570S yonga setini temel alır.

X570S AERO G’yi diğerlerinden ayıran şey, aşağı bağlantı kullanan beş M.2 NVMe konektörüdür. Ayrıca iki PCI-Express 4.0 x16 (x8 / x8) yuvası, 10 GbE kablolu LAN, WiFi 6E ve en yüksek ses seviyesi elde edersiniz. Thunderbolt bağlantısının uygulanması olası değildir.

Gigabyte X570S Serisi Yeni Anakart

Ürün sadece Ryzen 5000 “Vermeer” işlemciler için değil, aynı zamanda entegre grafiklere sahip 5000G ” Cezanne “ için de hazır destek aldı.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap