1. Anasayfa
  2. Oyun

God Of War’ın PC’ye çıkış tarihi belli oldu

God Of War’ın PC’ye çıkış tarihi belli oldu

Haftalarca süren söylentilerden sonra, Santa Monica Studios sonunda God of War’ın gerçekten de PC’ye geleceğini doğruladı, yıllar sonra en büyük konsol istisnalarından biri oldu.

Oyun, 14 Ocak 2022’de kişisel bilgisayarlar için piyasaya sürülecek ve ultra geniş ekran desteği (21: 9) ve kilitsiz kare hızları gibi bir dizi özel özellik içerecek.

God of War (2018), geçmiş neslin en popüler konsol oyunlarından biridir ve PC’de piyasaya sürülmesi oldukça iyi bir haberdir. Santa Monica Studios, oyunun Nvidia RTX grafik kartlarında bulunan NVIDIA Deep Learning Super Sampling (DLSS) ile tam entegrasyona sahip olacağını onayladı.

God of War (2018) Oyunundan Ekran Görüntüleri

God of War 2018 Oyunu PC

God of War (2018) PC

God of War (2018) Oyunu

Ultra geniş ekran desteği (21:9) son zamanlarda çok popüler hale geldi ve oyun gerçekten de bu tür ekranları destekleyecek, PC hayranlarını çok memnun edecek. Klavye düzeninizi özelleştirmenin yanı sıra God of War, DualShock 4 ve Dualsense denetleyicilerinin yanı sıra bilgisayarlar için kullanılabilen diğer denetleyicileri de destekleyecektir. Oyuncular ayrıca oyunu satın aldıklarında tonlarca harika dijital içeriğe sahip olacaklar:

  • Kratos ve Atreus için Ölüm Yemini Zırh Setleri
  • Sürgünün Kalkanı
  • Demircinin Kalkanı Korucusu
  • Parlak Elf Ruhu Kalkanı
  • Dokkenshildr’ın Kalkanı

Ragnarok (oyunun devamı) da gelecek 2022 yılında piyasaya sürülmeye hazırlanırken, birçok harika God of War içeriği getirecek.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir