1. Anasayfa
  2. Mobil

iPhone 13, 120 Hz’e kadar yenileme hızına ve astrofotograf moduna sahip bir LTPO ekran alacak

iPhone 13, 120 Hz’e kadar yenileme hızına ve astrofotograf moduna sahip bir LTPO ekran alacak
0

Apple iPhone 13 ile ilgili en son sızıntılar, akıllı telefonun bir LTPO ekran paneli ve 1 ila 120 Hz yenileme hızı, portsuz bir tasarım, bir astrofotografik mod ve diğer özellikler alacağını gösteriyor.

İPhone 13 hakkında yeni bir bilgi yayınlandı ve akıllı telefonun 120 Hz’e kadar yenileme hızına sahip bir LTPO ekran paneli içereceği belirtildi. Ayrıca Apple iPhone 13, görünüş olarak iPhone 12’den çok da farklı olmayacak, Google Pixel cihazlarında da görülebilecek astrofotografi fonksiyonelliğini içerecek. Yerleşik astrofotografi bileşeni, geceleri gökyüzünün çok net resimlerini çekmenize ve daha doğal görüntülerin keyfini çıkarmanıza olanak tanır.

iPhone

Apple cephesinde bir başka güzel haber ise iPhone 13 mini küçük 12 modelinin düşük satışlarına rağmen iptal edilmeyecek. İPhone 13 mini’nin, kompakt amiral gemisi için zayıf satışlara rağmen bu yılki serinin bir parçası olması bekleniyor. Belki de Apple, tedarik zinciriyle üretim hedefini yeniden tanımlamıştır ve kaynaklarını diğer üst düzey modellere odaklarken daha az birim üretmeyi hedefleyecektir.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir