1. Anasayfa
  2. Android

Gumslinger APK 2.0 indir

Gumslinger APK 2.0 indir
0

Gumslinger Android APK için en son sürüm ücretsiz indirin. Yoğun çatışmalarla dolu sakızlı bir dünyaya katılmak istiyorsanız hepsini ortadan kaldırabilir misin?

Gumslinger APK 2.0 Bilgileri

Uygulama Adı Gumslinger
İle uyumlu Android 5.1+
Son sürüm 2.0
Google Play Bağlantısı se.itatake.gumslinger
Fiyat Bedava
Boyut 116.22 Mb
Kategori Aksiyon

Atış oyunları bir düzine kuruş. Yaş ve cinsiyetten bağımsız olarak her zaman oynamak için harika bir oyundur. Çekimle ilgili çok fazla oyun olduğu için geliştiriciler her zaman bu türü yeni bir şekilde tanıtmanın yollarını arıyorlar. Yıllardır bazı çılgın atış oyunları gördük. Ama şimdi daha çılgın, daha aptal ve daha eğlenceli görünmek üzereyiz!

Diş etlerini içeren bir atış oyunu olan Gumslinger ile tanışın. Google Play Store’da şimdiden 1 milyonun üzerinde indirmeye ulaştı. Ama ilk bakışta bakarsanız, bu sadece basit bir oyun. Ancak yakından incelendiğinde, bu oyunun sunabileceği çok daha fazla şey olduğunu anlayacaksınız. Gumslinger’da eğlenmenin kelimenin tam anlamıyla binlerce yolu var. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin!

Gumslinger nedir?

Vücudunuzun sakızdan yapıldığını hayal edin. Sen ne yapardın? Başkalarıyla nasıl savaşırsın? Bu durumda olmak oldukça ilginç olurdu, değil mi? Her türlü çılgın hareketi yapabilir ve olabildiğince esnek olabilirsiniz.

Gumslinger tam olarak bununla ilgili! Bu oyunda, aynı çıkmazı paylaşan diğer oyunculara karşı düello yapacaksınız. Düello, yüz yüze düello yapacağınız eski Batı tarzındadır. Yoğun kavgalara ve hatta benzeri görülmemiş zaferlere yol açabilir. Diğer tüm oyuncuları ortadan kaldırabilir ve zirvede durabilir misiniz?

Gumslinger’da farklı türde silahlar kullanabilirsiniz. Ayrıca toplanacak farklı Gumslinger‘lar da var. Ayrıca, oynanış benzersiz ve grafikler iyi tasarlanmış. Genel olarak, bir kez oynadıktan sonra bu oyuna bağımlı olacaksınız. Tüm Gumslinger’ları yenebilir ve dik durabilir misin? Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Gumslinger Özellikleri

Gumslinger sıradan atış oyununuz değil. Bu, COD gibi tipik FPS’lerinizden daha rahat ama daha eğlenceli. İşte özellikleri:

Plenty of Gumslingers – Bu oyunda, insan şeklinde ama sakızlı şekerden yapılmış bir “Gumslinger”ı kontrol ediyorsunuz. Ama diğer oyuncu da öyle! Ölüm maçlarına katılırken ölümüne düello yapın ve ödülleri talep edin! Tabii ki, sakız olmak kolay değil çünkü vücudun üzerinde tam kontrole sahip değilsin. Vurulursanız, vücudunuz deli gibi kıpırdayacak ve rakibi vurmak için formu korumak sizin işiniz. Bunu yapabilirmisin?

Silahlar – Gumslinger’da toplayabileceğiniz ve kullanabileceğiniz çok sayıda silah var! Bunlar, tabanca gibi normal silahlardan ışın tabancası gibi çılgın bir şeye kadar uzanır. Genel olarak, kilidini açacak çok sayıda silah var ve her birinin kendine özgü bir tuhaflığı var. Savaşa hangi silahlarla girmek istediğiniz size kalmış. Ama ne olursa olsun, maç kesinlikle eğlenceli olacak!

Gerçekçi fizik ve grafikler – Bu oyunun geliştiricileri, bir atış oyununu yeniden tanıtmak için oldukça ilginç bir yol buldular. Gumslinger’da kelimenin tam anlamıyla sakızdan yapılmışsınız! Bu, aynı insanlara karşı oldukça komik ve ilginç düellolara yol açar. Bir sakızın mermiyle vurulduğunda nasıl olacağını bir düşünün, öylece sekiyor değil mi? Aynı şey bu oyunda da geçerli. Her şey PG-13’tür, böylece herkes oynayabilir.

Çok Oyunculu – Gumslinger, en üst sıralarda yer almak için yarışan çok sayıda oyuncunun olduğu Battle Royale oyunlarının bir unsurunu ödünç alıyor. Gumslinger’da bir turnuvada 64 oyuncu vardır ve sadece bir oyuncu kazanır. Diğerlerini yenebilir ve zirvede durabilir misin?

Gumslinger APK En son sürüm Ücretsiz İndirin

Gumslinger, sakız ve silah içeren benzersiz bir atış oyunudur! Tüm özelliklerin keyfini çıkarmak için şimdi indirin!

Gumslinger (sürüm) APK Orijinal

Google Play’deki orijinal versiyon

Gumslinger APK indir

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir