1. Anasayfa
  2. İnternet

En İyi Müşteri İlişkiler Yönetimi İçin Salesforce

En İyi Müşteri İlişkiler Yönetimi İçin Salesforce
0

Veri Cloud, CRM alanında dünyanın en gelişmiş çözümlerini üreten Salesforce Danışmanlık Hizmetleri’nin Türkiye temsilciliğini yapan bir dijital yazılım markasıdır. Farklı alanlarda ve sektörlerde kullanım için uygulama geliştirme ve müşteri ilişkilerini yönetebilme çözümleri sunan Veri Cloud, özellikle Marketing Cloud çözümleriyle fark yaratmaktadır.

https://veri.cloud/, dijital entegrasyon hizmetleri ve özel proje geliştirme hizmetleriyle şirketlerin geleceklerini en iyi şekilde değerlendirebilecekleri çözümler sunmaktadır. Salesforce yazılımcılarıyla verilen Veri Cloud hizmetlerinde, güçlü bir iletişim modeli geliştirmek için bilişim sektörünün tüm imkanlarından faydalanmak mümkündür. API yazılımları, ERP modelleri ve Marketing çalışmalarıyla Veri Cloud, şirketlerin gelir modellerini yeniden dizayn edecek özel çözümler sunar.

Salesforce Danışmanlık Hizmetleri ve Veri Cloud İş Birliği

Salesforce ve Veri Cloud işbirliği ile sunulan geniş yelpazeli hizmetler arasında şirketlerin hareket alanlarını genişletecek birçok dijital çözüm bulunur. Salesforce ve Veri Cloud işbirliği ile sunulan CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) çözümlerini şu şekilde tanımlamak mümkündür:

  • Marketing Cloud: Platform e-mail sosyal ağ ve telefonlar için özel olarak geliştirilmiştir. Ayrıca platform içerisinde pazarlama otomasyonu ve çeşitli analiz araçları da bulunur.
  • Community Cloud: Müşteri hizmeti ve işbirliği çözümleri üretmek amacıyla geliştirilen Community Cloud, Salesforce tarafından sunulan diğer hizmetlere entegre edilebilme olanağı sunar.
  • App Cloud: Her markanın taleplerine ve gerekliliklerine göre özel çözümler vadeden App oluşturma hizmetidir.
  • Commerce Cloud: E-ticaret için geliştirilmiş bir SaaS (Bulut tabanlı uygulamalara erişim) çözümüdür.
  • Sales Cloud: B2B ve B2C işletmelerin faydalanabileceği iş geliştirme çözümüdür. Sales Cloud işletmelere; müşteri desteği, pazarlama ve iş alanlarını genişletebilme olanağı sağlar.

Tüm bu hizmetlerin dışında Veri Cloud ve Salesforce iş birliği ile sunulan çözümler arasında Data Cloud, Analytics Cloud, Service Cloud gibi işletmeler için hayati öneme sahip olan hizmetler de bulunur.

Markalar İçin Hayati Öneme Sahip Olan Analizler

Salesforce Einstein çözümü Salesforce tarafından sunulan en özel hizmetlerden biridir. Einstein Analytics tarafından geliştirilen bu çözüm, markalar için önemli istatistik ve analizler sunar. Çeşitli dokümanların analiz edilmesini, yöneticilerin işletme hizmetlerine hızla ulaşmasını ve Salesforce tarafından sunulan diğer hizmetlere kolay ulaşım olanağı sunan Salesforce Einstein, tercüme ve dil desteği de sağlamaktadır.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir