1. Anasayfa
  2. Oyun

Dying Light 2: Stay Human Oynanış Videosu

Dying Light 2: Stay Human Oynanış Videosu
0

Dying Light 2 Stay Human, Şubat 2022’de piyasaya sürülecek olan tanınmış açık dünya oyununun uzun zamandır beklenen devamı ve lansman tarihi yaklaştıkça geliştiriciler daha fazla video içeriği gösteriyor.

Dying 2 Know’un son bölümünde Dying Light 2: Stay Human’ın oynanış biçimini göreceğiz. Video, etkileyici yakın dövüş öldürmelerin yanı sıra parkur ve kaçma yeteneklerini gösteriyor.

Oyun, Harran virüsünün birçok kişiye bulaştığı kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor ve oyunun ana karakteri Aiden Caldwell, kız kardeşi Mia’yı aramaya çıkıyor.

Oynanış videosu, Dying Light 2: Stay Human‘ın “A Place To Call Home” adlı görevlerinden birine bir bakış atmamızı sağlıyor ve ardından Kıdemli Yapımcı Cornel Yaskula bazı düşüncelerini paylaşıyor.

Ana karakterin düşmanları yok etmesi ve binaları hedef alan, onları yıkmak için toplar koyması gerekiyor. Yakın dövüş tekniği ve parkur mekaniği, çarpma noktalarına dalmışlık hissi ile birleştiğinde oyunu öne çıkarıyor. Hatta bir düşmanı yakalayıp çatıdan atabilirsiniz.

Dying Light 2: Stay Human Oyunu

Aiden Caldwell, Dying Light 2’de beceri ve dövüş teknikleri açısından daha ileri seviyede. Ve yeni yamaç paraşütü ve kanca ile şehirde gezinmek daha kolay, oyunda daha fazla değişiklik yapılması bekleniyor ve piyasaya sürülmeden önce daha fazla ayrıntı ortaya çıkacak.

Dying Light 2 Stay Human, Windows bilgisayarlar, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S için 4 Şubat 2022’den itibaren satışa sunulacak.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir