1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Deepcool, Matrexx 40 3FS bilgisayar kasasını tanıttı

Deepcool, Matrexx 40 3FS bilgisayar kasasını tanıttı
0

Bir bilgisayar kasası satın alırken, genellikle iyi havalandırma veya tasarım arasında seçim yapmak zorunda kalıyoruz, ancak yeni DeepCool Matrexx 40 3FS kasasıyla, bir cam levha yerine , ön panel havalandırma deliklerine ve görünümüne dayanıyor bu olay çok güzel.

Izgaralar sadece iyi havalandırmaya yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda RGB fanlarından gelen ışığı da içeri alır ve cam yan panel sayesinde arkadaki renkli ışık kaynaklarının yanı sıra arkadan aydınlatmalı fana hayran kalabilirsiniz. Kasa temizleme sistemi ise üç ilaveli 120 mm fan veya dört 140 mm fan ile daha da genişletilebilir, ayrıca bir su soğutma sistemi için 280 mm’lik bir radyatör yerleştirilebiliyor.

DeepCool Matrexx 40 3FS

DeepCool Matrexx 40 3FS - Kasası Yandan Görünüm

Mini-ITX veya microATX boyutlu bir anakarta ek olarak, kasa 320 mm uzunluğa kadar bir ekran kartı ve 165 mm yüksekliğinde bir CPU soğutucusu barındırabilir. ATX PSU uzunluğu için üst sınır 160 mm’dir. Sürücüler arasında, günümüzün en yaygın iki biçimi, ana kart tepsisinin arkasındaki iki 2,5 inçlik depolama aygıtıdır, 3,5 inçlik benzerleri ise alt bölmedeki bir çerçeveye monte edilebilir.

DeepCool Matrexx 40 3FS Ön Panel

DeepCool Matrexx 40 3FS bilgisayar kasası, çıkarılabilir toz filtreleri, iki USB bağlantı noktası ve bir 3,5 kulaklık veya mikrofon jakı ile donatılmıştır; Yeni ürünü, 44,9 Euro’luk önerilen bir perakende satış fiyatıyla üreticinin resmi web sitesi veya ortaklarından satın alabilirsiniz.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir